Október 28. Simon névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Kattintson a logókra

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
30242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.311269
2022/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ABRAHAMWAR GEARHOLYSMOKES20233154463550780.21350.062.132.040.722.781.81.1
41231ACHIEVEWHEELHOUSELIONEL202132187341016780.13380.020.360.94-1.462.671.63.9
ACOLYTE-PPLEYHIGH-PPREMOVER PP20242858230745470.06330.031.91.130.663.041.7-1.1
40928ADIDASMONTBLANCPURSUIT20213188758506890.25490.120.460.540.22.91.22.1
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL20142315-268-435-35-0.07-25-0.040.951.192.032.991.61.3
AINSWORTHBLAKELYRANGER-RED20243170599-16620.24150.061.851.40.572.691.74.5
41003AKENOHIGHJUMPEISAKU202030064811010700.1380.021.010.73-0.292.951.50.5
ALCATRAZCOCKPITDELTA-LAMBDA20212737156239330.096-0.011.411.010.72.871.90.5
ALFREDOPAZZLEHOLYSMOKES20243047344132800.28340.112.411.711.032.991.5-0.9
40937ALI-REDRANGER-REDMIRAND *RC20222570-91-37900.06-40.031.681.481.342.832.20.9
ALLCLASS1STCLASSDOORMAN20152288-213-374-21-0.02-16-0.011.492.2402.861.5-2.6
39432ALLGAUDALLIGATORGYMNAST20212615-614079-0.1815-0.111.471.220.942.921.8-2
ALLNIGHT-PALLDAY-PHOTSPOT20222915379558370.05290.0410.770.112.831.60.4
ALLUSION PSPEEDUP-PBIGGELO202227068354160.05140.050.391.16-0.392.841.30.8
AMALFI-P *RCZIRCON-PRANGER-RED20232745162-82320.13-201.291.240.742.961.41.4
34107AMBASSADORFORTUNESILVER20172673199625440.0717-0.010.060.23-1.092.921.6-0.9
AMBROSE *RCRANGER-REDDELTA-LAMBDA20222773157516300.037-0.042.141.491.392.861.71.2
ANAHITAALCOVEDELTA-LAMBDA2022278874473360.0614-0.012.041.550.93.082-0.1
ANEESHBULLSEYEDELTA-LAMBDA20232624-190262130.01150.023.221.761.113.091.8-1.5
41004ANGLECONWAYLEGACY20212994532355740.22290.070.87-0.161.172.951.51.2
ANIMATION *RCRANGER-REDROZUME202227981683101308-0.011.771.621.812.791.52
APERSON-REDHICCUP-REDFROST BITE20242896412105926-0.0619-0.060.640.560.012.851.23.4
APPLAUSE-PPSHORTCUT PA2P2-PP20242901363-56490.2170.070.940.690.162.841.51.5
ARAGONPOWERSTARPLINKO20233352839770780.17540.110.60.3-0.132.8514.1
ARBORISTEARLYBIRDPLINKO20233158617391650.18340.080.5710.022.961.12.9
27067ARKANSASSUPERSIREMAN-O-MAN20142329-77494-7-0.112-0.02-0.55-0.9-2.513.091.2-0.7
ARMADADELTA-LAMBDACRUSHABULL20212440-231-29-22-0.08-12-0.042.151.731.022.920
ARROW-PPREMOVER PPLIMELIGHT-P20222939442813610.1350.030.880.850.443.021.30.8
44593ARTUROLONESTARRANGER-RED20232983324117450.15200.062.081.621.042.891.62.1
38475ASHTONALLIGATORUNIX20202524-271002-0.01-1-0.021.011.240.42.911.5-1.2
ASPENANGLEALLIGATOR20232904252339420.1270.061.310.631.52.891.60
ATTRACTCONWAYDELTA-LAMBDA2022276077-34320.13140.062.111.041.143.081.90.2
45355AUBURN-REDCLEVER*RCRANGER-RED20232982359482270.03280.051.581.331.112.871.42.4
AUROCH *RCBLAKELYRANGER-RED20232980270157360.11130.032.262.220.892.711.72.1
35913AUTOBAHN-PSOUNDCLOUDIMAX20202862360787360.012500.860.670.052.731.30.6
39571AVENGER-PPHESEKIEL PPHOTSPOT202128231997329-0.08400.060.080.3-0.223.011.50.9
AVIATORSUPERSIREFREDDIE20132385-109-442-60.05-80.03-0.87-0.560.772.951.20.3
AZERTYZAZZLEACHIEVER20202961582-170610.26160.080.010.340.322.951.12
AZKABANJANGLEACURA20223089825313560.16250.06-0.930.02-0.262.850.95.7
BACHELORFROST BITEZAZZLE20223065665271780.25270.07-0.460.17-0.362.920.92
BACKGROUND *RCRANGER-REDASHBY20212909210103340.11140.042.581.561.572.711.71.8
BAILEYSALCOVEASHBY2022284114493836-0.01340.011.761.680.383.051.5-0.9
42789BAKULBULLSEYEFITZ20232494-253574-11-0.130-0.072.541.560.982.911.6-0.7
45363BALEIRONCAPTAINEARLYBIRD2024326988915261020.145000.070.38-0.132.890.92.8
BALLISTICBULLSEYEALLIGATOR20232562-1172810-0.04-10-0.072.551.490.712.851.6-0.3
40936BALLOTBRAVEPURSUIT20212724382-20190.0750.04-0.30.91-1.332.740.72.5
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142454-150-412140.12220.140.2-1.080.442.971.5-1.9
BANDANABULLSEYERANGER-RED202326288-267140.1-802.251.561.252.91.70.1
BANDITO-PZIRCON-PBAROLO SG20232852239-118420.1810.021.891.70.842.921.71.6
BARDOWNBULLSEYERANGER-RED202326754525-2-0.092-0.062.71.751.372.951.40.8
BARITONEHIGHJUMPCRIMSON202031136011738810.0353-0.010.680.80.042.911.21
44435BARLEYKAHNPARFECT202331925841242900.14470.021.461.290.033.0221.5
BARLOTBAROLO SGTROPIC20212656-97-574180.1610.082.121.220.532.721.5-0.6
41940BARRINGTONHIGHJUMPMILKTIME202030765141070850.15490.050.841.16-0.272.961.9-0.6
BATTALIONHIGHJUMPDATELINE20202904268739540.09350.041.231.53-0.512.891.7-1.2
BAZZARALLIGATORASHBY20212644-53-15860.05-10.022.151.541.542.831.6-0.4
31797BEDFORDJETTPULSAR20162289-174450-8-0.16-0.03-0.380.06-0.93.341.5-2.3
BEGUILE-PPLOGICRANGER-RED20232801275275400.11190.041.671.040.523.011.70.1
41514BENIGNO-P *RCMOOI RC PHANIKO20222465-295-327-23-0.04-1202.672.270.942.971.9-0.8
BENSONDESTINATIONDELTA-LAMBDA20232661-1058369-0.0921-0.022.421.641.453.111.6-2.5
BERKLEYAMBROSE *RCPARFECT20232980263546420.07250.032.221.51.522.831.51.4
BESKOFROST BITEZAZZLE20223024666323700.21290.07-0.280.11-0.412.950.91.8
BESPOKE-PP *RCLOGICRANGER-RED20232820355-4540.21110.041.220.730.842.971.41.1
BIG AL-PALLIGATORBIGHIT P2022269621103223-0.0715-0.071.581.520.513.121.6-1.8
BIG BANGSNIPERDELTA-LAMBDA20232560-121915-6-0.165-0.092.511.821.463.031.5-0.7
BIGTIMINAMBROSE *RCDELTA-LAMBDA20232695-415555-0.0714-0.022.051.810.872.871.90.6
BILLBOARDLAWSONBOURBON20192888430714510.08410.070.14-0.56-0.393.181.5-0.1
BISTRO-PPMENDEL-PBILLY20212959679827970.23370.04-0.230.37-0.413.151-0.6
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER2019280937474480.17160.050.080.68-0.252.751.41.6
BLAZON-PSIMPLICITY-P-RCJEDI2018265422587210-0.120-0.03-0.08-0.120.452.941.51.2
BLINDFOLD PJARVISZAREK20233058491284610.19300.081.020.980.522.940.92
BLISSTHORSONBIGSHOT202333118679771040.23470.050.720.92-1.242.931.32.8
39609BLUEBLACKZAZZLEPOSITIVE20203051518308670.2340.090.920.8-0.132.971.31.2
BLUETOOTHLONE RANGERTRAJECTORY201924851662464-0.025-0.01-0.60.02-0.731.30.5
BOBBYORRBULLSEYEDELTA-LAMBDA20232614-84554-3-0.12-0.062.612.230.952.851.40
BOBBYSOXBULLSEYEDELTA-LAMBDA20232614-84554-3-0.12-0.062.612.230.962.851.40
BODACIOUSBANDARESDENVER20172511-73571-0.057-0.020.170.85-0.892.891.70.2
BOJANGLESBULLSEYEALLIGATOR2022277897399240.031402.31.681.433.011.5-0.4
BONJOVIPOPROCKMERCY20242864234689510.08350.051.750.97-0.213.061.6-1.1
BOOTLEGGERPOWERSTARPARFECT20233305739643770.19440.091.330.820.742.792.13
44730BORDERSDOMINANCEPARFECT202333738447081090.29480.091.150.80.682.841.42.4
44738BORN2BEWILDDOMINANCEGAMEDAY2023338994410411220.29570.080.780.46-0.112.9622.4
BORN2RUNEASTONGAMEDAY2023326677011901000.18530.051.210.980.032.921.40.6
BOTANISTBOURBONDAMARIS2017264925166222-0.02210-0.61-0.26-0.523.071.51.5
BOWLINGMONTEREYCASHCOIN20162217-379-429-45-0.11-18-0.021.10.97-0.473.031.8-0.1
BRAINSTORMBULLSEYEALLIGATOR20232540-157138-2-0.03-9-0.052.711.791.322.872-0.7
BRANTLEYHAVENOFEARRANGER-RED202329613137300.11130.052.291.571.222.911.42.3
BRAVEHEARTBRAVELEGACY2021289544449516-0.02230.030.291.34-0.852.821.23.3
BRAWLZOARDELTA-LAMBDA2023279015476430-0.0123-0.011.761.020.673.141.4-0.1
BREAKUPMATCHLESSDELTA-LAMBDA202326711886018-0.0615-0.051.890.890.532.891.7-0.5
BREEZECHALLENGERJEDI20182754265151100.0190.020.220.72-0.452.951.32.6
BRIANZARD *RCDESTINATION20242889330119641-0.0335-0.021.640.741.12.951.60.9
BRIGGSBULLSEYEPARFECT20232613-11750521012-0.022.751.121.233.152.2-1.5
BRIGHTGOLDBULLSEYEDELTA-LAMBDA20232612-101361-12-0.18-0.012.391.60.962.891.60.1
BRIGHTLIFEZOARDELTA-LAMBDA20232910130571290.02320.052.61.191.043.131.7-0.6
BRIGHTNEONRUBBLEDELTA-LAMBDA20232949363136210.06160.041.271.010.822.781.23.6
BRIGHTPATHALCOVEDELTA-LAMBDA20232928298290450.12220.051.431.120.613.051.61
BRIGHTSIDEALCOVEDELTA-LAMBDA20232928298290450.12220.051.441.120.63.051.61
BRIGHTSPACEZOARDELTA-LAMBDA20232922177127230.07280.091.991.211.383.121.91
BRISK-PP VRED *RCZIRCON-PDELTA-LAMBDA20232609-15-11050.04-7-0.011.481.450.472.781.31
BRITISHFUELDELTA-LAMBDA20222589-60556280.0212-0.021.991.070.583.011.7-2.1
BROMERCYDELTA-LAMBDA20222721118541360.051901.40.550.353.061.6-0.3
35962BRUCHNERROBERTFABULOUS20192881231204270.07240.070.680.340.822.881.41.9
BRUINSDELTA-LAMBDAHIGH OCTANE20212579-573351-0.051101.561.70.513.031.7-0.5
BULLDINGBULLSEYEHIGH OCTANE20232351-350312-10-0.09-8-0.072.621.690.793.161.9-2.2
BULLMASTERBULLSEYESTAN20232437-283199-1-0.03-5-0.042.652.170.923.241.6-2.4
41860BULLSEYEDELTA-LAMBDAUNIX20212550-11038211-0.021-0.042.831.760.853.031.7-1.4
BUMBLEBEEMONTBLANCBATMAN202131506483211040.34350.090.80.39-0.062.731.21.8
BURPEE *RCAMBROSE *RCDELTA-LAMBDA20232759545379-0.0514-0.012.321.651.32.931.50.8
27814BYWAYMERIDIANG W ATWOOD20121973-76741-64-0.25-24-0.11.741.25-0.023.061.8-3.6
CALEBRAHANSELMOOKIE2024316276620930.35290.110.170.79-0.542.841.62.3
CALLAN-PLOGISTICSCHARL20212929192636460.07330.051.420.821.082.861.9-0.2
34860CALTHROPTOPNOTCHSPARK2018276217939-9-0.04150.050.970.94-0.062.691.13.6
CAMDENDELTA-LAMBDASIDEKICK20222677-763910110.042.961.881.332.911.80.1
CAMRYHIKEDELUXE202333139401269860.12490.030.480.94-0.62.771.23.7
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152370-100-882-10.14-240.020.620.570.073.011.3-0.6
CARTELDROPBOXDELTA-LAMBDA2023295318746812-0.03180.012.371.671.112.691.71.5
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO2015242711282-2-0.052-0.03-0.37-0.74-0.462.921.70.2
45189CAYUGAPERKYPARFECT202332987601123850.14460.031.231.090.222.761.23.2
CENTAURBELLINI *RCCONWAY20233043396-145500.21250.111.371.170.942.711.52
CHANDLERFROST BITEZAZZLE20223023623322750.23340.090.020.19-0.742.891.20.9
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152497-211301-13-0.2431-0.04-0.58-0.84-1.273.171-0.9
40931CHRONICLEEINSTEINFRAZZLED20203110577159690.24210.061.161.670.312.681.53.2
26723CINDERDOORDOORMANIOTA20132040-723-130-44-0.15-401.75-0.090.493.011.9-5.7
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152384-335-112-19-0.05-401.671.320.5131.4-2.3
CLAYBOSAFUTURE202130817011423690.0439-0.030.861.19-0.082.841.62.2
CLUSTER-PSPEEDUP-PMIRAND *RC20212429-228-297-23-0.04-14-0.021.671.390.723.021.70
41328COGNACCOCKPITMARIUS20203009493956600.08350.010.781.09-0.522.741.61.7
COLOSSALGRAZIANORENEGADE20223199654-223910.38240.121.340.791.182.751.41.7
COLUMBOHANSELFROST BITE202431758282820.31250.090.020.81-0.292.731.13.2
COMPACTLONESTARDURAN20232868283317380.09240.051.171.340.583.071.11.1
43205COMPARE-PPREMOVER PPMONUMENT-P20222859409810620.11320.020.42-0.320.143.021.50.7
CONMIGO PCONWAYACURA20222964396-162630.27290.130.80.510.72.991.91.6
CONNORHOLYSMOKESMOONSHINER20223102431815490.06380.041.221.30.492.471.41.9
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142339-119-807-240.04-130.05-0.7-0.27-0.492.81.31.3
42918COOPERSTOWNHOLYSMOKESMOONSHINER20223105515114841-0.02470.030.721.18-0.092.850.82.2
CORONAALLEYOOPDOC20202438-2605142-0.071-0.062.430.90.913.191.7-2.3
40004CRACKERMEZZOFORTERENEGADE20213085540533850.23360.070.590.380.292.741.51.2
CRAVERDROPBOXDELTA-LAMBDA2022284450118240.07280.092.681.711.32.982.1-1.4
CREEDHIKEGAMEDAY20233157880462920.27290.050.260.51-0.62.820.92.9
CROCKETMANHATTANRENEGADE20213052438318840.27370.11.110.49-0.112.871.40.2
CRONKBRAVECRIMSON20212993563119328-0.0834-0.020.20.93-1.032.7213.9
CRYPTOOWENPAYLOAD20243203662401700.2460.120.710.860.472.971.21.6
CULTIVARCOCKPITHELIX20202869490984550.05330-0.180.12-0.43.061.60.8
CURRENCY-PP *RCRIGHT STUFF -PPLUSTER-P202427939999010-0.1122-0.042.072.060.933.091.50
DAILYAPPLICABLEMONTEREY20182480-235-432-90.03-110.011.761.951.452.981.6-1.6
DANTERIDGELINEACHIEVER20202824346-48590.23160.070.640.47-0.232.811.60.5
43199DAWNINGHOLYSMOKESPARFECT2022299928356480.17230.081.411.610.792.731.31
DAWSONHIKEOVERDO20233067676723800.19360.050.490.47-0.622.841.61.3
DAYTIMEHAILEDCRIMSON20213105722157156-0.03640.04-0.630.19-0.673.131.23.1
DIALCODEZAZZLEDYNASTY202030586701482750.0546-0.010.40.4-0.213.051.20.8
31734DIMITRIJEDIREFLECTOR20162466-1341132-53-0.3618-0.070.740.6-0.992.911.42.7
DINABEASTPAZZLEGAMEDAY20233159539406750.22320.072.091.731.082.821.41.3
DISPLAY-PPMONUMENT-PMEGA-DUKE2020283547919620.2390.030.411.04-0.722.771.31
DISRUPTORHOLYSMOKESZAZZLE202231897541138790.12510.050.780.64-0.062.751.51.8
DITTOPLINKODYNASTY202029536621179790.11390-0.75-0.4-0.9431.10.6
DIVERSITYOVERDOGAMEDAY20223023591906680.1126-0.011.191.28-0.092.81.41.1
DODGEBALLOWENLETCHWORTH2024317564818780.29360.130.790.820.052.761.31.7
DONERITEHIKEGAMEDAY20233127701803750.15380.040.931.02-0.642.881.62.5
39375DOPAMINEFASTBALLDYNASTY20202991759190562-0.0634-0.1-0.190.14-0.152.761.52.8
DOTNETMOONRISECRIMSON20213139752643810.2400.070.140.35-0.392.951.23.3
DRAFTPICKMAIN EVENTMOGUL20142287-65-871-150.08-80.08-0.82-1.210.362.991.2-0.1
42686DRAXHOLYSMOKESLIONEL202231175801393640.02600.050.720.86-0.082.991.60.7
46951DREAMEROWENHAPPEN20243108384267460.13370.112.171.510.972.751.60.7
DREWGRAZIANORAPID20223287794338990.32440.120.50.450.42.831.82.8
44736DRIPPINGACHIEVETRIBUTE202332746891828830.03630.010.991.22-0.952.821.52.3
DRIVEMERRICKDOORMAN20162047-699-404-40-0.09-21-0.032.30.820.732.812.4-3.4
DRIVEMENUTSACHIEVERAYSHEN20233252762591950.26440.090.630.26-0.382.661.42.5
DRUMROLLWHEELHOUSECRIMSON20213133792864780.16480.07-0.66-0.07-1.012.91.13.1
DULCEPROACTIVEPORTER202432598041488780.064900.910.82-0.172.771.13.1
41944DUTTONGAMEDAYPLINKO2021320484911431090.22490.040.32-0.02-0.382.731.31.8
DYNAMICBULLSEYEASHBY20222734-28-25180.0730.013.42.351.623.031.8-0.4
39213EARLYRISEREPOXYRENEGADE20202898345929640.09360.021.20.950.093.061.1-1.1
45877EAZYZARD *RCMONTEVERDI20243140517983550.05410.031.71.040.622.691.92.9
ECHO P *RCMONTEVERDIEINSTEIN20223086644359620.18310.070.280.59-0.162.941.13.2
44560EDOUARD-PP VREDZIRCON-PNIPIT-PP *RC2023269171-213160.0960.051.071.340.442.991.30.3
45356EFFECTIVEDOMINANCERAYSHEN202333309571316910.13550.040.220.2-0.332.851.43.4
EJECTTHORSONCAPTAIN20233250105115621180.19620.04-0.93-0.47-1.833.071.22.6
ELDON-PEASTONGRAZIANO20233227779463760.21400.090.550.540.382.911.32.8
42216ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20203065543184670.22320.1-0.080.4-0.262.671.23.3
ELEGANT-PHULK PLUSTER-P20212952352496700.18270.041.61.260.292.981.7-0.8
ELEMENT-PEASTONGRAZIANO20243164733307630.19300.070.250.550.372.751.13.7
ELEVATOR P *RCSHIMMER*RCSIMPLICITY-P-RC20202964272662370.04270.022.381.311.512.811.41.2
32604ELIOSIMAXMONTROSS2017275133683627-0.032700.160.45-0.353.091.41.3
41493ELLIOT *RCTRIBUTEEINSTEIN20223111463825400.02410.051.111.6802.711.63.6
ELNINOEINSTEINYODA20203073650726820.19410.060.510.94-0.552.871.21.3
EMERONUMERO UNOROBUST20122303-253-356-80.03-70.020.33-0.57-0.412.871.6-0.1
EMINENT *RCPAZZLERANGER-RED20232952249235320.08180.042.21.361.682.831.72
46696EMOJI-REDPEYTO *RCTRUMPET-RED20243008448719420.05290.021.120.860.582.761.62.3
EMSWORTH-PP *RCENTICE-PMONTBLANC20223060610732830.19440.070.80.75-0.53.081.21.1
ENCRYPT-PPSPITZER-PMONTBLANC20222996614410760.22230.040.530.77-0.222.991.32.1
END-ALLZASBERILLAREASON20203128561761980.25500.091.381.35-0.392.961.7-1.7
ENERGETIC-PPREMOVER PPMONTBLANC20222807443763720.1523-0.010.560.150.133.051.20.7
ENHANCED-P *RCMONTBLANCSIMPLICITY-P-RC20213014597515760.2340.060.450.450.192.951.31.7
41948ENJOY-PPREMOVER PPLIMELIGHT-P20222846337131942-0.0535-0.031.210.620.013.141.40.3
ENVY P *RCMONTEVERDISTAMKOS *RC202231426181223660.06420.011.030.87-0.382.841.32.5
EQUILIBRIUM P *RCRANGER-REDHOTSPOT20212932307361240.03210.030.910.770.532.751.62.9
EQUITY-PP *RCSHORTCUT PLUSTER-P20242831309322560.16140.011.471.190.652.861.40
ERNIE-PPLIMELIGHT-PPADAWAN20202864358552510.1350.060.590.270.313.021.30.3
ESCALEROOVERDOGAMEDAY20223008576564630.15250.0211.14-0.022.741.21.3
ESCAPATIVEOVERDOGAMEDAY20223066627-185740.31230.110.741.30.272.771.31.7
ESCAPOOVERDOGAMEDAY20223040608-339720.33210.120.751.50.012.71.11.6
ESTEEMSUPERSHOTNUMERO UNO20152412-38716-7-0.1416-0.03-0.43-0.94-0.423.111.8-0.9
40932EVERGIVENZAZZLEMILESTONE20213059522774560.09440.071.241.45-0.313.111.20.3
42721EVERGLADEPARFECTZASBERILLA202231654411060840.15520.061.961.320.832.971.4-0.8
EVITEPURSUITMAVERICK20192952446594330.03340.050.310.37-0.172.91.52.7
EVOLUTION-PPLILSMOOTH-PMONTEVERDI20233135688830650.11340.030.40.7-0.012.851.13.2
EXCITEDMAGNUMRAYSHEN202231207881065910.17470.04-0.14-0.17-0.832.910.81.1
EXPEDITIVEPLINKOFASTBALL20212910757758880.21330.03-1.42-1.2-1.032.990.91
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192769469-1101470.37-40.13-0.14-0.060.682.831.32.5
EXPERTPURSUITREASON2019303043964123-0.01320.041.061.221.192.81.62.5
EXPERTTHORSONCAPTAIN20233303105710691330.32590.09-0.370.29-1.733.0312.5
EXPLOREREASTONGAMEDAY202332178421277730.07460.020.360.38-0.162.711.33.6
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN20132261-149246-18-0.112-0.02-0.49-0.09-0.663.221.3-0.6
EZEKIELESPNRIVETING2021290143755530.19130.041.11.510.892.832.11.5
FAIRPLAYMONTEVERDIFASTBALL20223263857195871-0.0362-0.010.490.9-0.852.941.13.1
44434FAITHFULENCLAVEPARSLY202333297981027860.16540.070.810.920.062.830.93.3
44895FARGOPERKYPARFECT20233367800557920.26380.071.311.470.582.652.64
FASHIONIMAXJEDI20172703233106420-0.0925-0.040.670.2-0.433.091.50.5
43570FAYETTEOVERDOGAMEDAY20223037481595730.18320.051.491.410.222.871.2-0.4
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL2015240681-34410.06-27-0.06-0.080.39-0.232.791.11.3
46366FICTIONPHOENIXMAGNUM20243253601965810.15460.051.451.60.712.941.31.7
FIDEOBULLSEYEBAROLO SG20232489-317395-26-0.161-0.042.781.790.7931.7-0.6
FINNEGANSUNDANCEPARSLY20243101685-150540.23200.10.550.86-0.192.761.24.7
FIREWORKS PSPEEDUP-PBIGGELO20222822178-258310.16160.090.841.12-0.262.881.20.8
45174FITNESSSHEEPSTERPARSLY2023343898910581030.22600.090.480.370.612.941.64.5
43569FLASHPARFECTDOC20222900114536290.03220.022.581.92.033.031.80.2
FLAWLESSMARIUSMAGNUS20182833389448440.1300.060.070.41-0.552.731.20.5
FLETCHERIMAXJEDI20172764340594320.03230.010.370.42-0.353.091.51
FLORIANOCTOBERFESTHALOGEN20152435-57-2110.01-4-0.010.06-0.260.612.881.60.8
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192892213190220.05170.041.791.490.312.891.70.7
FORESTERMAGNITUDEFABULOUS20202927286159180.0480.010.841.53-0.12.791.73.4
FORTRANIMAXJEDI20172680297849340340.020.08-0.11-0.633.141.4-0.8
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO20152554-15-9150.0340.03-0.160.13-2.982.681.61.2
FORWARDBRAVESOHOT20213300996956850.17440.05-0.480.23-0.952.790.94.8
FOUNDATIONGRAZIANOLEGACY20213073794189940.33300.09-0.130.02-0.372.661.42.4
FRAMEWORK PBEDROCK-PPLEGACY20212987505303420.11320.080.020.13-0.472.611.14.1
43207FRANKIEDROPBOXDELTA-LAMBDA2023295724269514-0.05330.042.251.711.222.852.11.2
FRASERIMAXJEDI2017269923872021-0.03240-0.05-0.04-0.563.031.61.1
44897FRIDAYEASTONGAMEDAY202332677931101920.17500.050.890.40.182.781.62.4
FRISCOFASCINATORYODER2018274740148550.2190.07-0.010.08-0.8531.5-0.6
FUTURITYMILKTIMEDELTA20182717222133212-0.1627-0.060.090.51-0.142.811.60.4
G-FORCEGREYCUPRAGNAR202230826771580.22330.130.110.46-0.172.831.33.1
28974GALAPAGOSDEDUCTIVEMOGUL2014249821-178-60.01-9-0.010.140.15-0.282.931.50.9
GALLUPTOPNOTCHMODESTY20182670130-816-20.12-20.10.541.040.183.021.12.4
GAMEFACEIMAXMODESTY20172654309444250.0213-0.010.040.40.23.071.20.4
GIDEON-PPLOGICALLDAY-P2024291235399610.22300.11.390.890.852.981.2-1.1
GLADIATORHOLYSMOKESLIONEL20223104522192155-0.096400.690.97-0.212.911.40.7
GLOVERMUSCADETGRAFEETI20152286-24631-36-0.1430.010.040.13-0.513.021.3-0.6
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201725297-7710.0260.030.420.50.343.221.3-0.7
GRIMMGRAZIANOLIONEL20212965566-422660.32200.13-0.67-0.27-0.772.71.42.2
GUESTLISTIMAXMODESTY2018272020481212-0.0819-0.031.010.850.753.211.10.8
GUNMETALJEDITANGO2017265717911922-0.1735-0.01-0.29-0.59-1.712.931.20.7
44734GUNNARPAZZLEBRAVE202329763258430.16230.092.071.740.672.81.10.9
HABANERO-PMONTEVERDIMIRAND *RC20222802235341290.067-0.021.451.51-0.252.851.32
42917HABITHOLYSMOKESDOC20222964265458370.07200.021.821.540.942.7411.3
HACKSAWHIKEPARFECT20233194653353910.29340.080.980.97-0.062.911.72.1
44436HADLEYPATTERNGAMEDAY202233388059841050.24510.070.911.220.042.941.51.9
HALOGENRIDGELINEFABULOUS2020301141379270.09180.061.631.59-0.012.781.33.1
44896HALOSDROPBOXPARFECT20233072330109740-0.02390.012.541.751.552.941.50.4
43568HAMPSHIREPARFECTPOSITIVE20202952211112490.17220.072.331.92.222.971.6-0.2
HANAPEROVERDOSPARTACUS20222912316-203420.1990.061.771.470.712.891.10.7
45358HANDCRAFT REDPUNCH *RCOVERDO20243016352392500.13260.051.571.050.332.71.52.2
HANDYMANHANLEYDOC20212896299719610.122401.781.360.772.961.4-0.4
42791HANGOVERDROPBOXHANIKO20232765-29-218230.1240.043.062.491.342.812.4-1
43356HANIEL-PDROPBOXLUSTER-P20223083329566370.05360.062.691.551.352.691.40.8
42982HANSELOVERDOGAMEDAY20222973619-290690.31150.090.230.55-0.192.8812
HAPPENINGMAGNIFIQUETORRO202131747061000590.06460.050.030.75-0.922.791.14.3
HARBORBAROLO SGDOC202126846313230.04160.022.41.211.213.122-1.4
44760HARDWAYFELLOWSHIPPARFECT20223095450145736-0.0946-0.011.671.950.72.971.31.2
HARLEMDROPBOXDOC202330862681019-2-0.16360.012.651.961.22.721.82.7
HARMONICAHIKEZEMINI20233194875523850.24380.080.260.31-0.52.80.83.5
43206HARMONIOUSBOSALEGACY202131926251026680.09360.011.461.29-0.52.891.53.1
44590HARMONYHOLYSMOKESTAOS202231845821028420420.030.770.990.392.81.24
44759HARPOONHIKEZEOLITE20233205718536910.26350.060.710.87-0.152.851.22.4
HARQUEGARFIELDGAMEDAY20233349657867860.18460.061.831.870.692.882.12.4
39439HARRISDELTA-LAMBDATATOO20212297-440-383-53-0.14-19-0.022.31.930.862.882.10.4
44433HATCHETDROPBOXPARFECT20233067360907500.05390.032.211.40.912.921.6-0.1
41947HAVENOFEARDELTA-LAMBDADOC2021293114411276-0.15410.012.852.131.093.251.61.1
44523HAVOICOVERDOPARFECT20233061481341610.18360.0910.710.42.881.30.7
HAWKINGHAWKEYEBASIC20203102638437800.23200.021.281.37-0.052.811.51.7
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152307-175-359-90.02-1200.870.42-0.582.881.5-1.2
43890HAZZARDHOLYSMOKESCONWAY20223064468452670.18360.080.740.940.022.761.40.6
HEADLINEOVERDOBIG AL20223039611-431690.34130.10.371.05-0.272.610.82.7
HEADSETCOCKPITPOSITIVE20202896363771540.0822-0.011.541.690.482.9220.2
HEADSUPEINSTEINJARED20203099514300590.18290.070.631-0.452.81.12.5
HEARTMAKERHARMONIOUSPARFECT202332575391005590.06370.012.31.771.252.841.12.9
45639HEATERDROPBOXDOC20232985168148225-0.1342-0.022.871.790.882.881.8-0.4
HEATHTATOODOC20222623-13166-20-0.09100.032.251.571.372.921.60.7
44737HEAVENLYSHEEPSTERDZUNDA2023351611245571310.4510.120.680.520.412.941.34.1
46697HECTORHANSELMAGNUM20243174791694980.26390.060.810.80.112.831.21.7
HELIOSFANTISMOBIG AL202130957301109620.063600.220.78-0.222.781.23.5
HEWETTHOLYSMOKESTOP DOG20223099489958740.13430.040.780.910.072.811.31.3
HEXATION-PPARTYLUSTER-P20222909278244340.09210.051.711.080.752.991.40.9
HI-FIRESUNDANCEHAYK20243186648-27630.24180.071.481.04-0.022.741.14.4
43351HI-FIVEFIGARODELUXE20233408808956900.19420.041.951.641.042.681.34
44729HI-HOPESEASTONDELUXE20233328782737820.19390.051.571.570.432.781.13.4
46847HI-HORSESUNDANCEDELUXE2024316070630910.34240.091.261.27-0.392.691.23.3
44733HI-LIGHTEASTONDELUXE20233334784792970.24430.061.250.870.142.712.9
43357HI-NOTEFIGARODELUXE2023350092213801200.23580.051.691.210.692.871.22
44894HI-PACESHEEPSTERDELUXE202335149529811260.31550.081.60.950.972.831.63.8
HI-POWERPOWERSTARDELUXE202334179015061110.34390.081.631.150.632.611.23.6
43889HI-PRAISEHAYKDELUXE20233407721315880.28420.121.691.390.562.71.34
42985HICCUP-REDRANGER-REDMARK *RC20212969396394230.036-0.031.641.451.272.711.54.4
HIGHLIFE-P-REDLATENITE REDMARK *RC20212527-866143-0.081-0.071.441.380.823.041.7-0.6
HIGHNOONDROPBOXPARFECT20233174479888590.08450.062.131.651.132.821.71
HIGHSTREETOVERDOSILVERCHAIR2022299951280800.29260.091.030.94-0.482.981.1-0.3
HIJACK-P *RCHEATWAVE REDRANGER-RED202429642171250-1-0.1924-0.062.621.941.42.881.62.9
HIKEBOSATAHITI20213013723452690.19250.04-0.10.53-0.672.941.62.9
HIKEHOMEHIKEDELUXE202333049221014840.15470.050.530.54-0.422.81.54.5
HINDSIGHT-REDLATENITE REDSWINGMAN-RED20212421-292949-14-0.2-5-0.132.371.421.092.991.7-2.1
HIPHOP *RCMONTEVERDIMIRAND *RC2022282118668624-0.0219-0.011.671.28-0.232.951.41.4
43479HIPSTERHOLYSMOKESBIG AL20223150633-5500.19310.120.370.580.052.514.8
HISTANDARDSWHEELHOUSEMAXIMUS20213106678153261-0.015000.40.15-0.392.91.32.3
HISTOGRAMIMAXJEDI2017277325598126-0.05360.010.280.75-0.43.11.50.6
HOBNOBGARFIELDGAMEDAY202333356801505650.01510.011.511.66-0.332.821.83.3
HOEKLANDPEREGRINEGAMEDAY202433007701259890.13480.021.041.35-0.722.871.52.5
41055HOLLIMAN-REDREDEYE-PHAWAI *RC202127901433937-0.031301.371.051.482.811.90.7
HOLOGRAMANDRIFIGARO2024338288810301110.25380.021.030.960.592.8912.7
HOLZER-PP *RCLAZER-PP-REDPARFECT2023284664301240.043-0.032.991.591.693.041.50.8
HOMEALONESHEEPSTERHOLYSMOKES2024340899912381130.22480.030.621.090.192.81.14.1
HOMEGROWNKEVLOWBIG AL202232848813361020.33430.12-0.020.13-0.892.641.13.4
45863HOMERHIKEGAMEDAY20233073805373670.19150.010.51.40.012.81.44.2
46700HOMETOWNSUNDANCEHOLYSMOKES20243032443-191580.25200.11.241.05-0.462.781.12.2
HOOLIGANPOSITIVEDELTA201829244581059690.0928-0.021.561.670.513.151.3-1.1
HOOTMAKERPARTYDOC2022278985161220.0690.012.391.861.322.961.40
HOPEWELLCOGNACFANECA20222978510452680.18270.050.910.53-0.552.791.71.4
HOPSBLAKELYFANECA2023311252650650.24220.081.631.030.252.571.63.1
HOROSCOPEHEROICACHIEVER20192917637935730.1323-0.03-0.38-0.2-0.052.91.41.9
44731HORSEMINTPERKYFROST BITE20233231718594760.19430.090.550.54-0.212.761.43.3
HOTSJALAPENOCONWAY20223183707801650.12580.120.220.32-0.682.770.82.8
46226HOVERBOARDHAVENOFEARGAMEDAY20233137428148247-0.0544-0.022.322.06-0.072.931.51.8
HUFFLEPUFF-REDWHYA-P-REDCONWAY20222943382812380.0216-0.041.631.290.692.741.52.5
HUMPY-PPMAGNETO-PPDROPBOX20242845113107019-0.0933-0.012.441.660.592.811.8-0.1
40930HUNKYDORY-P *RCREDEYE-PMARK *RC20212838317541480.114-0.011.040.180.953.031.51.5
ICECOLDTIMBERLAKEPROPHECY20192940491161840-0.148-0.020.20.63-1.293.111.30.9
IGNITIONSUNDANCEFELLOWSHIP20243098655-144780.32180.091.371.52-0.352.811.42.8
46227IMPULSESUNDANCEFELLOWSHIP20243039659-126700.29200.090.740.95-0.632.791.32.8
INITIATIVEIMAXSUPERSHOT20172785396149632-0.1140-0.03-0.020.15-0.233.041.30.5
INSIGNIAJALAPENOCONWAY20223219698331850.27510.150.410.6-0.632.981.21.7
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162229-293-748-300-200.020.140.18-0.5132.81.5
JAMBOREEJEFRIDUKE2018280712972913-0.06270.010.691-1.062.721.81.6
JAVELINGAMEDAYTORRO20213227833193980058-0.020.270.3-0.292.8912.7
JAZZSONACHIEVEGRAZIANO20233234876883810.16480.07-0.060.49-1.152.651.63.7
JEFFERSONMONTBLANCSPECTRE202129857101342940.14500.02-0.46-0.24-1.072.980.80.7
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK2015242229756-19-0.19-4-0.11-0.52-0.11-0.12.881.12.4
JESTERPROLOGUETORRO202232137951236850.12500.030.060.63-1.272.781.23.3
JETLAGHIKERASHAN202330457101025890.17370.01-0.1-0.05-0.931.61.5
JETSTREAMMAHOMESLEGACY20223061499682620.13420.070.681-0.432.950.92.2
45862JIPSONPERKYPAYLOAD20233232682861900.2440.061.21.13-0.192.771.62
JOKERHOROSCOPETORRO202130367911837790.0144-0.06-0.6-0.34-0.532.841.32.3
JUDGEDELTA-LAMBDADOC20232710681094-9-0.217-0.072.551.651.322.971.91.6
JUNCTIONPOWERSTAREXTRA20233236740433810.24420.10.880.20.712.921.33.4
KABOOM-PPLUSTROUS-PPREDEYE-P20232750127264450.137-0.012.061.3613.011.7-0.8
KALAHARI *RCRANGER-REDDELTA-LAMBDA20222907282389200.01160.011.551.612.71.73.3
KALHUAJARVISRANGER-RED20232971359317390.1170.021.921.670.912.931.52.4
44267KAMEMBER-P-REDMEMBER-PP *RCPLINKO2023296453493540.19270.090.590.59-0.082.9212.4
KAMIKAZENETWORKDELTA-LAMBDA2022292645897922-0.0728-0.010.91.202.731.73
KEATONPEGASUSDELTA-LAMBDA20222786171126921-0.1123-0.071.710.88-0.272.831.81
43201KEEFERALCOVEDELTA-LAMBDA20222881274931540.063001.621.35-0.193.021.9-0.7
41945KELOLUGNUTDELTA-LAMBDA2022282931790418-0.0724-0.020.871.310.222.731.92.4
42916KENDRICKALCOVEDELTA-LAMBDA20222938344157047-0.0643-0.031.340.980.22.891.60.3
KENZOANAHITALARSON20242916288292310.077-0.011.571.640.782.731.72.8
KIEFERHIKEGAMEDAY20243231845873770.15470.070.090.33-0.42.851.13.7
KINGJAMESLONESTARRANGER-RED20233014446165400.13250.071.431.041.282.921.22.8
42719KIRKLUGNUTDELTA-LAMBDA20222866320133229-0.0934-0.031.3710.712.8920.7
39433KOCHAKA PKODIAKCHARL20212946482758470.06300.020.660.68-0.22.891.11.1
46955KOLEOWENHAYK20243148522383530.14420.110.951.020.192.721.42.2
KOMETANAHITAREVOLVE2024286416074420-0.0416-0.032.061.821.143.061.31
42645KRAKENLUGNUTPOSITIVE20222855397150758-0.0240-0.030.580.61-0.192.9920
40986KRETOS-REDRANGER-REDSPARK RED202228662767294-0.118-0.0210.891.772.621.93.7
KYLIANZOARPARFECT20233032317307610.18290.072.10.961.23.011.71
40985KYRIOS RCRANGER-REDHOTHAND20223041611303590.17140.021.351.230.962.7612.7
LABYRINTHHIGHJUMPRENEGADE20202789218115410.14170.050.430.60.142.851.3-0.2
LAFONTAINEESPNLEGACY2021289542323780.29230.080.250.37-0.683.1520
LAGAVULIN-PPZIRCON-PSPEEDUP-P20232538-139-202-60.01-10.021.271.18-0.242.951.5-0.3
42911LAKEPORTLUGNUTHIGHJUMP20222857248638330.02400.070.970.640.482.961.9-0.3
44131LAMBORGHINIANGLEPARFECT20232849180569370.05250.021.890.741.473.081.4-0.2
LAMORREY *RCRANGER-REDIMPRESSION2022268397-40880.150.071.410.681.662.781.91.5
LANCELOT *RCZIRCON-PRANGER-RED20232903355-368260.1640.061.361.851.172.821.42.4
42644LANDFALLLUGNUTHIGHJUMP20222917317770440.04450.070.810.580.842.911.4-0.4
LANDSLIDE PENTICE-PACURA202232058804751070.33500.130.050.19-0.363.151.32.2
LANGUNDOANAHITAPARFECT202428107224230.0890.032.131.641.662.991.60.4
LARGELYAMBROSE *RCLUGNUT202328741571160500.0132-0.022.231.181.063.11.8-1.2
44431LARIZIODROPBOXPARFECT20233069261458450.1320.062.921.781.832.7620.2
41949LATAYOPARFECTTROPIC2021285138612360.04280.031.621.071.732.981.8-0.7
LATERALHANSELHOLYSMOKES20243098704616740.18330.050.420.60.452.761.22.6
42986LATESHOW *RCRANGER-REDHIGHJUMP2022299537741350.13250.091.41.011.132.691.52.4
LAZAROCHIEFWINDBROOK20222129-506-1278-160.15-300.051.60.671.052.962-2.5
LEADHAVENOFEARALLIGATOR20232700-73461-2-0.08190.012.451.680.893.082-0.5
LEADTIME-P *RCKALAHARI *RCCONWAY20233001363-228520.24180.11.771.561.272.991.61.8
LEAGUEMERCYALLIGATOR20222520-20647-4-0.02-3-0.021.971.380.322.991.6-1.4
LEAP YEARMONTEREYDOORMAN20162190-539-1140-140.13-210.061.890.30.643.051.8-3.9
LEBRONKUNGFUHIGHJUMP20222689-2565260.09110.031.540.880.182.741.6-0.4
LEGISLATEZAZZLEACURA20213178707564740.19460.10.70.50.33.071.12
LEGITDELTA-LAMBDASIDEKICK20212556-101-57190.13-30.061.91.590.942.772.10.3
LEGOLASANGLEPARFECT20232839147227450.13260.071.590.431.453.131.7-0.9
40000LEMAGICCHIEFIMPRESSION20212261-442-584-70.07-150.021.510.740.542.932.4-2.6
LEMIEUXHIGHJUMPLEGACY20213057579889760.14420.050.51.24-0.652.871.51
LEONARDO-P *RCAMBROSE *RCCONWAY202428169359314-0.0417-0.012.5920.943.041.71
LEOPOLDBOMBEROLEVI2014253513627710-0.01120.01-0.41-0.51-0.482.781.10.9
LEROYAVENGERHIGHJUMP20222787150619410.06230.011.640.910.592.851.8-0.4
LEYHIGH-PPA2P2-PPDELTA-LAMBDA2021270141-118290.1370.041.751.50.772.951.4-0.3
LEYLAND-PLEYHIGH-PPRANGER-RED20242940341-118610.25180.082.031.191.242.781.70.6
LIBRETTO P *RCRANGER-REDSPEEDUP-P20222604-107-39-19-0.07001.721.390.812.91.90.6
42909LIFESAVERHOLYSMOKESZASBERILLA202231165361499630550.021.161.45-0.412.851.60.2
LIFESTYLE *RCRANGER-REDPARFECT20222887130-130320.1490.052.331.531.62.921.4
LIGHTERPURENUMERO UNO2014240539551-14-0.149-0.03-0.40.02-0.473.3410.8
LIGHTSHIP-PANAHITADESTINATION20242743151100537-0.0220-0.051.331.220.633.122-0.9
LIKEWISEKALAHARI *RCRANGER-RED20233042414204380.11220.061.941.661.382.711.93.4
LINDTDELTA-LAMBDAPARFECT2023283516169018-0.0416-0.022.721.851.183.011.60.6
45865LINEBACKEROVERDOSHELDON20223102600763690.14270.010.990.870.442.821.41.9
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122283-285-744-260.02-200.020.951.620.752.911.7-1.6
LINGOMERCYPARFECT2022281778523300.031701.991.130.113.151.20
LINKEDINMANHATTANRENEGADE20202961266949710.12420.041.340.74-0.032.981.5-1.7
LINUSHAYWARDCAPTAIN20243445105715791040.14580.02-0.060.98-1.342.81.34.2
LINWOODKALAHARI *RCLUGNUT2024302346096510.18210.071.451.410.662.761.62.5
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132219-2081139-2-0.188-0.11-0.29-0.94-1.133.171.8-3
LIVEN-PPLIVE NOWLUSTER-P20212851532382650.185-0.030.270.81-0.092.911.52.2
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN20132309-312236-25-0.13-7-0.060.630.210.42.862-1.5
LOADERANAHITAALLIGATOR20242622-128-1760.03-102.231.480.953.022-0.5
41518LOBSTERCHAMPION-REDLEGACY20213165614656830.21390.061.40.940.72.911.11.3
LOCHNESSFROST BITECONWAY20223001543825590.09360.03-0.040.29-0.242.951.21.6
29396LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN2015267519477033012-0.050.841.11-0.232.931.9-1
43118LOLIROCKANTONOVCONWAY20223164704780760.16370.040.350.490.332.911.52.8
45138LONSDALEALLGAUDLUGNUT20242869294906510.0526-0.011.480.880.832.871.6-0.4
LOOKUPGAMEDAYACURA202133068616801170.33500.11.130.640.182.941.71.6
LOVERBULLSEYEHIGHJUMP202326996973319-0.0410-0.051.991.240.932.911.5-0.1
LOVESTORYANAHITADESTINATION20242601-15338180.02-1-0.051.60.81.512.981.4-0.6
LUDWIGRIVERDANCE *RCMONTEVERDI20243120593631630.14260.021.251.530.312.780.82.6
LUIGI-PPA2P2-PPSPEEDUP-P20232614-14-92310.1360.031.420.74-0.023.061.5-0.8
46701LUNSFORDPOPROCKRANGER-RED20243102537899680.11400.041.230.650.912.841.61.9
LUTHER-P *RCKALAHARI *RCCONWAY20232939320119260.08190.061.541.211.223.071.52.9
LUXUORACTIONMANPARFECT20222609-93386-11-0.15-0.031.830.961.462.831.9-0.2
LUXURYBULLSEYEPARFECT20232695-13222280.190.033.221.861.113.082-1.8
45640LYRICSPERKYAHEAD20233350790711980.25460.081.511.34-0.422.571.63.3
LYSANDERANGLEPARFECT20232769133361380.09160.022.11.061.253.071.8-0.9
MAASTRICHTBRAVEPYRAMID20213091681226590.19260.070.541.25-0.82.671.23.9
MACBETHZAZZLEROADY20213028702-2720.27240.09-0.22-0.57-0.512.781.22.9
MACKINACZAZZLEROADY2021304966458700.26280.1-0.020.15-0.272.751.42.5
31386MAFIASOLOMONG W ATWOOD20162114-491-917-160.09-32-0.011.980.631.222.992.1-2.4
MAGICEINSTEINROLAN20203181560789570.09400.050.911.420.452.741.63
MAGNETO-PPA2P2-PPMIRAND *RC202127019282310.07150.021.991.850.423.141.4-1.7
MAGNIFYBRAVECABOT20212967671603520.1360.06-0.570.14-1.312.81.12.7
MAISENMONTEVERDITAOS20223252701152961-0.01540.0110.530.172.81.24.1
39817MALIBUZASBERILLACABOT20203108496304740.23420.121.110.820.122.921.30.5
MALLARDOVERDOHELIX20222980497-22690.27260.10.420.34-0.122.981.30.8
MANGOZARD *RCMONTEVERDI20243221566728720.15380.051.861.410.482.71.61.9
MANKINDACHIEVEGAMEDAY20233225861945850.17460.060.140.53-1.12.71.23.3
MAPLEWOODCOCKPITRANDALL2020273521787037021-0.030.820.06-0.232.972.1-0.7
41006MARASCHINOZAZZLEROADY20213054767-10850.32250.1-0.06-0.26-0.072.941.32.2
41325MARAUDERBRAVEPYRAMID20213116586114433-0.05500.051.121.42-0.922.831.23.2
MARCHANDMANHATTANRENEGADE20202932247-335780.35190.121.390.950.162.911.5-0.6
MARKET PCHEW-PMENDEL-P20233096597271970.32240.061.451.31.132.971.20.5
42919MARLEYMONTEVERDICONWAY20223244776919790.15520.080.550.08-0.092.910.93.4
44591MARMALADE *RCRANGER-REDCONWAY20232986348287440.12230.051.530.911.222.791.92.3
MASTERMINDJEDIMODESTY20172597129514-12-0.1210-0.030.040.39-0.542.981.21.8
MATCHLESSALLIGATORRANDALL2021273280620260220.011.680.680.42.912-1.8
MAXIMMARIUSBANDARES20182868311805360.01320.021.071.03-0.193.061.4-0.2
MAXIMUMDELTA-LAMBDAALLIGATOR2022276225361725010-0.041.891.471.082.951.51
MAXUM P REDRANGER-REDLOYOLA-P *RC20222559-115-15320.0310.021.971.661.662.941.9-0.7
MCDAVID *RCRANGER-REDDELTA-LAMBDA20222899368390200.01220.031.641.171.552.681.42.8
41076MCRANGER *RCRANGER-REDRIVETING2022297849758330.12150.050.560.750.832.71.74.4
MEASURE-PZAZZLEDELSON P20212908405-126500.21200.090.840.6-0.612.871.50.9
MEEKHANSELWHEELHOUSE20243174752-37930.36320.130.670.540.012.861.31.9
46365MEEKOLIONELELON202332907971750930.075700.50.73-0.192.81.41.7
MENDELIANHOLYSMOKESZAZZLE20223126524433510.12400.10.361.250.032.571.32.5
MESSENGEROWENGREYCUP2024315173243840.31400.150.010.49-0.652.791.21.8
40995METCALFMAHOMESLIONEL20223137547831490.05420.050.731.220.052.871.42.7
33009METEORCHARLEYMODESTY201726652556371-0.0915-0.02-0.290.110.232.871.52.2
MICHELOB-PP *RCLEYHIGH-PPRANGER-RED20242710135519210220.021.191.040.443.141.4-0.2
MICROCHIPZASBERILLAROME20202924327604450.07260.020.661.5-1.012.761.31.1
MICROSOFTHONDAMARIUS20192811344335440.11320.080.130.37-0.172.941-0.6
MIKLOSMAHOMESLIONEL2021294339157340.12210.070.150.97-0.672.921.12.1
42643MILANMONTEVERDIPARFECT20223287720622760.19360.060.90.930.112.6213.4
MILEAGEFROST BITEPLINKO20223038701989770.13410.03-0.78-0.36-0.83.040.61.2
MILLBAYGAMEDAYCABOT20213259789977810.15500.070.950.89-0.52.91.32.7
MILLSTONEDYNASTYALLIGATOR20222690-1073149-0.011-0.032.341.91.642.781.6-0.8
41329MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY20203088587733410.04320.030.170.98-0.292.711.24.4
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20203034438496710.19350.070.140.73-0.542.871.61.5
MINDFUL-PHANSELREMOVER PP20243076644315880.28280.070.810.52-0.222.851.31.9
MINDSETBLIZZARDPADAWAN20192992320539410.07370.070.430.79-0.132.781.40.8
46689MINESWEEPERSHEEPSTERMOOKIE202434919689701260.31600.11.291.150.42.891.82.8
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20193020546330560.16300.070.49-0.11.293.051.51.6
MINTCREAM *RCSINBA REDMILKTIME20202237-318-280-22-0.04-50.02-0.37-0.21-0.093.081.3-1.4
MINTMARK *RCSINBA REDMILKTIME20202288-232101-42-0.1720-0.46-0.150.313.061-0.1
41419MISTERGAMEDAYCABOT20213285789977810.15500.071.290.91-0.082.91.32.7
41951MIXONMAHOMESLIONEL202231115251078560.04410.021.131.65-0.052.91.32.1
MOGLYCOGNACZAZZLE20223170712857750.15370.030.550.6-0.312.711.23.1
MONKEYZARD *RCMONTEVERDI20243250681696820.2390.061.291.280.282.71.73
43032MONTEGO *RCRANGER-REDALCOVE2022286519934250.0940.011.711.321.12.771.82.6
MONUMENTALPOPROCKRANGER-RED2024297044482490.17110.031.671.140.492.761.62.3
MOONLANDJALAPENOALPHABET20223105755179769-0.0256-0.010.020.53-0.72.8711.4
MOONLITCHARLEYMODESTY2017260424856017-0.0211-0.03-0.39-0.280.182.971.30.7
46690MOONRIVEROWENUPSIDE20243135637937650.1440.050.280.07-0.232.851.32.3
MOONSTONEHIKEFUGLEMAN202331177581127690.08390.010.440.56-0.672.931.63.2
MORAYMAIN EVENTPREDESTINE2014251558-455-110.03-50.04-0.61-0.21-0.252.981.31.4
MORNINGSTARCUMULUSGAMEDAY202333219094731140.35440.110.290.060.372.831.32.4
28621MOTOCROSSMONTROSSSHAN20142426-2361010-16-0.2122-0.040.811.17-0.583.141.6-2.9
MOUNTFUJIMONTBLANCCRIMSON202030646801281880.13470.020.120.79-0.612.991.31
MOVEOVEROVERDOMIAMI202230076051510.19210.080.620.54-0.092.80.82.4
41327MOVIESTAREINSTEINPOSITIVE20203174629870800.16450.060.411.29-0.542.781.12.4
45135MR DEEDSINDEEDPARFECT20233304821654880.23390.071.061.10.652.81.13
MUDDLEOVERDOZAZZLE20223001627-125700.29230.10.070.43-0.272.741.11.3
MUMFORDSHEEPSTEROVERDO202433378461891070.37480.160.350.170.412.921.52.5
MURDOCHSHEEPSTERFROST BITE202434349575561220.37570.140.27-0.070.32.881.53.2
MUSICIAN-PPOPROCKRANGER-RED20233035459295690.21300.081.430.80.692.931.31.6
MYBOOKCHALLENGERMODESTY20182782282-243190.1160.050.41.12-0.432.991.22.5
MYSPACEMOGULPLANET20122326702937-0.02-2-0.04-0.78-0.59-1.373.161.1-1.2
NAIROBIMONTEVERDIRELIANT20223260936217188-0.0164-0.030.140.09-0.4131.33.6
NAPOLIASCENDMOONSHINER20223098732478740.2320.060.430.020.12.750.92.9
NAVIGATORPERKYJALAPENO20233245759-1331030.41340.150.750.85-0.042.661.22.4
34599NEMBOPADAWANRUBICON2018272534774-20-0.1917-0.030.710.820.772.771.52.2
40933NIKONHIGHJUMPLAWSON20202976496121540.19390.130.340.54-0.232.791.41.4
NORFOLKACHIEVEPROVERB20233296804677920.24520.110.681.33-1.252.751.43.2
NORTHEASTHANSELJALAPENO2024311976294830.3310.110.20.75-0.12.731.12
NOVELTYSILVERCHAIRNOBLE202131548481154860.14420.02-0.290.14-1.52.751.12.8
NUTSHELLFIGAROPROVERB202333477896971020.27500.10.951.340.332.871.12.1
OBERONOWENGAMEDAY20243250583379500.13470.131.221.330.562.691.32.8
35819ODOMETERCABOTOUTSIDERS2019282433428810-0.01200.04-0.310.540.422.821.13.2
OFFICIALHIGHJUMPBRASS20202955426443680.19290.050.980.95-0.432.781.50
OHTANIBULLSEYEALLIGATOR20232526-213667-2-0.118-0.052.651.530.843.111.6-1.7
41324OUT-THEREOUTCOMEALPHABET20213128554132848-0.02510.030.470.360.312.861.42.7
OVERLAKEOVERDOZAZZLE20222974445327580.17220.041.281.13-0.282.871.10.2
OVERTHETOPOVERDOZAREK20222951452-201660.28190.10.630.840.322.871.40.7
OVERTIMEOVERDOZAZZLE20223012422292510.15210.041.431.820.492.911.10.8
42914OWENHOLYSMOKESGRANITE20222899311-196550.24330.150.50.57-0.112.831.2-0.8
PABLOPARSONSRANGER-RED20233045376-200410.19130.071.741.960.742.81.32.8
43119PACIFICHOLYSMOKESMANHATTAN20223036397838380.01410.050.761.19-0.032.631.52.1
PAGEVIEWLAWSONYODA20193004586-78670.27280.120.330.030.052.981.42.4
PAINTERTRIBUTEFASTBALL202131066641016660.09380.020.120.86-0.52.781.23.1
44893PALATIALPAZZLECHAMPION-RED20233041252531570.13280.042.762.381.12.911.3-0.6
PALERMOOVERDOZAZZLE20223030538-55670.26210.090.870.710.122.820.91.2
PALGRAVE-PPA2P2-PPLOYOLA-P *RC20212487-37-88170.0830.021.311.630.143.091.5-2.1
42910PALMBAYFELLOWSHIPZAZZLE20223149582533940.27420.091.781.94-0.273.041.3-0.6
PALMSPRINGFELLOWSHIPZAZZLE20223150582533940.27420.091.791.94-0.263.041.3-0.6
PANACHEMEZZOFORTEACHIEVER20202894448520670.17240.030.340.6-0.613.011.3-0.3
PANARINHOLYSMOKESZAZZLE20223193574759620.11410.061.141.281.032.851.51.9
PANELISTEASTONGAMEDAY20233251744433870.26380.091.141.140.22.781.41.8
PANTHERMAESTROCHALLENGER20202929404335440.11250.050.330.70.372.911.31.4
PARADEPROLOGUEFASTBALL20213149746497980.29360.070.120.71-0.992.911.52.6
PARAMOSEASTONMONTEVERDI202332768301156760.1510.050.290.92-0.342.8713
45146PARAZONPAZZLECHAMPION-RED20232963216441490.11240.042.421.961.392.921.4-0.7
42983PARBO *RCRANGER-REDDELTA-LAMBDA2021297136480115-0.0719-0.031.941.741.572.951.63
45359PARCKETDROPBOXHANANS20233014161110023-0.083603.071.791.222.871.80.5
PARDELHIKEUPSIDE20233228860895770.15400.040.530.680.262.881.23.2
43121PARIFICOVERDODELTA-LAMBDA2022290625075117-0.05320.031.481.540.512.971.50.5
PARKWAYCONWAYBOMBA2022280165265390.11320.091.681.360.663.141.7-1.4
43355PARMENTHOLYSMOKESDELTA-LAMBDA20223085411430490.12340.071.551.80.352.951.11.7
42915PARTNERMAHOMESEINSTEIN20213091469624610.13350.050.671.130.23311.6
PARXOVERDODELTA-LAMBDA20222912208592280.01290.042.22.171.053.071.6-0.7
45641PASHIONHAPPENINGGAMEDAY20233277762731730.16420.070.321.13-0.082.811.34.2
PASTOR *RCPOPROCKRANGER-RED20233022291317420.11280.071.921.511.292.821.71.7
PATHWAYALLIGATORDOORMAN20212450-288880-8-0.1611-0.071.791.030.932.992-2.3
39998PATTERNZAZZLECHALLENGER202132117011193690.07460.030.550.96-0.052.841.22.2
44739PECANPIEDOMINANCEJALAPENO202333859416041080.31560.130.450.4-0.052.891.33
39442PEDROEINSTEINACHIEVER20203059539141550.19340.11-0.080.7-0.442.871.12.8
PELLEGRINOOWENGAMEDAY20233114628158830.29480.160.310.52-0.12.7510.4
PENNEACHIEVECURFEW20233231884871990.23420.05-0.07-0.07-0.82.811.24.1
PENTATONIXBULLSEYECONWAY20232700-112400.15130.052.821.560.743.051.9-1.6
PENTHOUSEMODESTYKINGBOY2016252521-29940.06-30.030.210.540.333.051.9-0.2
PERCY-REDPEYTO *RCROCKY-RED20233062553246600.19300.081.090.90.972.751.32.6
PEREGRINEMONTEVERDIMANHATTAN2022328683812761080.2560.050.580.78-1.132.91.61.4
41941PERKYGAMEDAYZAZZLE2021324075235910.34300.111.051.09-0.132.681.63.5
PERKY MANPERKYELON202333437416921090.3470.091.411.41-0.112.941.41.3
PERSIMMONDOMINANCEJALAPENO202333979716951140.32580.130.330.18-0.382.930.92.9
PERTHOVERDOACURA20223057590-326770.35240.130.310.64-0.12.810.91.7
PETERSONDOMINANCEHOLYSMOKES2023341610017461100.29620.140.40.33-0.212.91.32.9
PEVEL PACHIEVEEXTRA20233079547655540.1240.010.671.58-0.352.781.13.9
42646PEYTO *RCRANGER-REDZAZZLE20223160553445550.14330.071.450.90.82.641.53.5
43571PHAROSOVERDOZAZZLE20223029538-55670.26210.090.860.70.12.820.91.2
PHILMOREBELLINI *RCFELLOWSHIP20243041537258610.19320.091.381.280.662.841.61.4
PICANTEWAR GEARJALAPENO20233206675559760.2460.10.980.960.232.851.72
43572PIKEPLACE PREMOVER PPZAZZLE202230696411024890.17420.030.970.290.343.071.1-0.2
PILAFMOONWALKERSOHOT20223032645274800.26290.08-0.250.45-0.282.831.11.7
PILLARHIGHJUMPLAWSON20213163499155230-0.12630.041.341.60.552.821.51.8
PINEAPPLEHOLYSMOKESSOHOT20223088567568710.18540.130.130.42-0.472.831.21
33630PLAYLISTIMAXDELCO20172853408882580.082900.710.780.533.151.6-0.1
39674PODIUMPLINKOYODA202030886951017900.18520.07-0.74-1.22-0.592.6911.3
39409POKERFACEMANHATTANDELTA-LAMBDA20212803240424600.16270.051.170.84-0.532.812.1-0.8
POLARISEPOXYPROSPEROUS20203014513610870.23350.060.940.91-0.942.761.40.1
40001POLESTARMEZZOFORTEACHIEVER20202917424305480.13310.080.170.35-0.272.921.30.8
43352POLISHEDJALAPENOZAZZLE20223136644495730.2380.080.860.84-0.52.770.91.5
45864POLLUXPOWERSTAREXTRA20233220782475860.25410.090.630.280.362.891.23.2
POLYMERZAZZLEROBERT20213110585-430720.35270.160.710.430.553.021.21.5
POMODOROMOONRISEMEDLEY20212954723521800.22220.02-0.30.04-0.462.891.32.9
PONOKAPROLOGUEROWDY202131087166371040.29380.06-0.110.29-1.282.921.71.9
44732POPEYESHEEPSTERJALAPENO20233420102116131200.19690.060.870.510.072.981.42.3
POPNLOCKCONWAYZAZZLE20223049388979620.08380.021.540.950.352.941.60.7
POPROCKCONWAYZAZZLE20223050388979620.08380.021.550.950.362.941.60.7
PORTALGUARANTEEMODESTY201727553184180-0.06150-0.160.21-0.342.881.23
35817PORTLANDACHIEVERFORTUNE20192915460251590.18230.060.10.31-0.532.781.31.4
POWELLCHURCHILLBOMBA20212717-551811-0.02190.051.321.89-0.472.761.60.3
46698PRADICTOROWENUPSIDE20243169587292560.17420.121.010.860.622.751.32
41519PRANCERWHEELHOUSECRIMSON20213133718859960.22440.06-0.1-0.04-0.712.931.52.3
PRECEDENTACHIEVEGAMEDAY2023337294710671010.21560.080.490.86-0.722.721.83.4
PRECISIONGAMEDAYFASTBALL202132367161130890.15470.040.991.380.22.711.62.2
PREDATORTOPNOTCHJETT20182646532850-0.04190.040.220.17-0.2731.51.5
39408PREDATORALLEYOOPSIDEKICK20212279-626-239-31-0.08-12-0.023.42.050.973.261.8-4.3
PREFER ROYALFLUSHDELTA-LAMBDA20223040217465260.03390.092.112.30.822.931.60.5
PREMIUMOVERDOZAZZLE20223029602-194820.34260.120.691.11-0.252.891.1-0.2
44889PRESTONSHEEPSTERJALAPENO20233452108613601230.24710.10.330.20.092.871.62.8
43204PRINGLE-REDRANGER-REDRUBELS RED20223069470468230.01200.021.611.611.582.681.34.8
PRISMEINSTEINACHIEVER20203021558705700.15380.060.110.51-12.881.51.8
PROACTIVEJALAPENOZAZZLE20223220722940680.11440.050.850.880.012.741.32.6
PRODUCER PREMOVER PPENDEAVOR202230955481060890.17510.061.210.6903.091.4-0.1
PROFICIENTPAZZLEMAGNIFIQUE20233026395297540.16210.041.851.740.842.781.61.4
PROJECTPLINKOROME20212995607621900.24400.07-0.37-0.33-0.692.81.4-0.1
PROLIFICGAMEDAYZAZZLE202232208183441210.4370.10.660.94-0.642.781.41
PROMENADEIMAXPROFIT20172655170111240.07140.040.770.570.083.071.5-0.1
44592PROMISSORYPAZZLEMAGNIFIQUE20233026395297540.16210.041.851.740.842.781.61.4
PRONZE-REDPARBO *RCGAMEDAY2023305634393129-0.033101.941.861.192.991.32.3
PROSECCOEASTONMAGNIFIQUE20233333805990700.11480.060.871.310.272.741.33.4
PROTECTORJALAPENOZAZZLE20223220722940680.11440.050.850.890.022.741.32.6
PROTOCOLPURSUITROBSON20192885390-370430.22180.120.280.060.662.911.11.9
PROTONCHAMPION-REDROME20213011505936800.153101.491.370.12.951.5-0.9
PUGETSOUNDZAZZLECABOT20203122700493620.16400.090.170.710.113.0112.6
PULITZERJEDIRUBICON201726881909170.06140.050.230.25-0.93.041.60.8
PURDYMETCALFGAMEDAY202432688231102950.18480.040.811.03-0.792.711.43
PUROLATORFASTBALLTOPNOTCH20202889488120349032-0.030.51-0.28-0.053.021.41.8
40929PUZZLERPARFECTLEGACY20212879349-581420.2680.110.490.950.982.771.63.5
QUEENSLANDHOTMAILACHIEVER20212913724641760.18230.01-0.420.26-0.122.831.33.3
QUEENSPARKZAZZLEACHIEVER20202981686565650.15220.010.020.210.092.680.92.7
QUIZJEDIMCCUTCHEN20162384-1431149-22-0.257-0.110.50.18-0.262.951.4-0.1
QUOTEMAHOMESACHIEVER20212976563134549-0.0233-0.040.260.55-0.272.821.32.6
RAGEOVERDOPARFECT2022308546269600.22310.111.091.030.352.791.41.8
RAINBOW-REDSIMPLICITY-P-RCAPPRENTICE *RC2019252310736913-0.014-0.030.460.520.982.981.4-0.6
39378RAINFORESTMARIUSROBSON20192899342-18460.18330.130.550.17-0.022.920.9-0.5
RAINMAKERJAGGEREINSTEIN20212871130-772240.2270.132.5720.882.831.61.9
RAPTORSPLINKOACHIEVER20202914647471780.22290.05-0.78-0.6-0.242.780.92.1
RAVEL P REDRANGER-REDMIRAND *RC20222717181195100.01601.211.30.652.891.61.4
REAGANZAZZLEACHIEVER20202991634-28700.27220.090.040.220.062.991.11.7
REAL-REDSWINGMAN-REDRUBICON201926932381503-0.01400.310.150.772.631.23.4
REALDEALTRIBUTEZAZZLE20213230713-42830.32340.130.831.23-0.172.681.13.4
REBELDISRUPTORDUFFY20243233844616770.19400.070.220.550.772.751.33.7
46702REBELLIONPERKYFELLOWSHIP2023330879181910.33410.151.191.28-0.022.871.22.3
REDFIRE P REDRANGER-REDMIRAND *RC20222794167-368270.1610.0521.371.122.871.51.5
REDSPARK P REDRANGER-REDMIRAND *RC20222795167-368270.1610.052.011.381.122.871.51.5
REFEREEANGLEFANECA20223015485585890.24360.061.480.290.572.961.8-0.6
42685REFRESHMAGNIFIQUECRIMSON20223036618448730.2400.090.280.24-0.212.841.32.9
RELOCATE PREMOVER PPZAZZLE20223094631461910.27350.070.970.220.052.9911.1
RESURGENCE *RCRANGER-REDZAZZLE20223006427-15460.18220.091.461.111.122.831.52.1
RETROACTIVEFORWARDZAZZLE202332639111073730.1400.020.170.61-0.542.761.15.3
RETROFITFORWARDZAZZLE202332639111073730.1400.020.170.61-0.542.761.15.3
45861REVELATIONPAZZLEFELLOWSHIP20233117531-138620.26290.131.581.191.012.8811.5
REWARDCOCKPITFABULOUS2021293837193550.19190.060.881.2-0.182.821.71.3
40927RHINERIVERMANHATTANCRIMSON202130335941386900.12540.030.510.09-1.073.011.5-0.2
39128RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202938672294670.21210.04-0.08-0.040.082.781.53.9
39010RICHMONDFASTBALLACHIEVER20202931611355760.23200.030.180.350.182.861.71.7
RIDDLERCASTINGFELLOWSHIP20243263699343760.23450.131.111.420.422.851.12
RIVERDANCE *RCRANGER-REDFORTNITE20222910289-22150.0680.031.461.731.022.651.13.6
45860ROADTRIPCUMULUSGAMEDAY20233324780760960.24620.140.5-0.120.292.91.62.7
ROLLING ROCK *RCRANGER-REDSPARTACUS202129692806290.11200.081.591.421.12.971.52.5
41075ROMANER *RCRANGER-REDEINSTEIN20223130477498520.12310.051.261.480.842.721.83.2
ROOKIEBRAVEFASTBALL20212956677922540.06350.02-0.660.48-1.192.911.12.8
45859ROSSIGNOLPEREGRINEFELLOWSHIP202332867651073870.16450.041.441.28-0.342.881.52.6
41326RUBBLECONWAYEINSTEIN20213103611-95600.24280.120.60.370.232.751.33.6
SABADOPERKYJALAPENO20233267890-589830.42240.17-0.060.79-0.392.5715.5
SABRE *RCRANGER-REDO KALIBER2022267363-23670.0670.061.711.141.062.981.91.3
SAMSONIMAXPROFIT20172696309559240250.02-0.14-0.09-0.252.981.60.6
40993SANTORINI-REDRANGER-REDMARK *RC202228471746973-0.12301.771.461.252.931.62.4
SANTOS-REDSANDRO P *RCSALVATORE RC2022264585360-3-0.075-0.031.230.831.12.751.82.6
SATURDAYOVERDOGAMEDAY20223075615479940.28360.081.270.970.342.81-0.4
SCHROEDERSUNDANCEFROST BITE2024307363166820.3220.080.910.42-0.922.771.43.1
41230SCOREBLUECHIPSKYWALKER20212941594-70660.26230.10.07-0.09-0.432.771.32.7
SCROLL *RCMAIN EVENTSNOWMAN20142202-174341-30-0.17-10-0.08-0.130.040.431.4-0.7
SEASIDEALLIGATORBATMAN2021279411796326-0.0523-0.031.851.220.922.971.7-1
44430SENSATIONHAYKDELUXE202333438501174910.15530.050.660.260.22.721.54.1
SEQUENCEBOSADETROIT20213025725616870.23270.030.480.57-0.82.9612.2
44892SHAKE ITHAVENOFEARO KALIBER2023270911-27140.06160.12.442.171.173.2720.2
SHAZAMMARIUSDUKE20182873367171331-0.1446-0.04-0.040.43-1.132.831.21.2
45137SHELTONSHEEPSTERHOLYSMOKES202334117981127960.18610.091.311.040.512.931.42.7
41680SHIELD *RCMONTEVERDIRUBELS RED202232287161272820.11500.031.380.720.332.871.62.9
41232SHIMMERMOONRISEPURSUIT20213096746391850.26270.050.520.350.022.881.33.2
SHOREOWENJALAPENO20243181667-153690.29390.170.240.92-0.332.590.92.8
SHORELINEZAZZLESOLUTION20203016641613470.08290.03-0.020.51-0.042.861.13
SIBELIUSMOSALAHCHALLENGER20202884440-397440.23130.10.110.830.112.961.22.3
SIGNASCENDDELUXE202231889017271050.28350.040.02-0.150.132.921.12.7
SIRIUSFROST BITEDELUXE20223097797337870.27330.08-0.69-0.31-0.492.880.92.4
SKIROCKETFROST BITEHIGHJUMP20223020578938540.06390.030.180.71-0.732.9211.7
SKITTLESHIKEMONTEVERDI202332669178951060.25460.060.250.34-0.532.681.12.9
SMOKING BILLHOLYSMOKESALPHABET20223033438387610.17290.061.321.49-0.032.81.21.1
SMOOTHHANSELFROST BITE20243119681309720.22290.070.350.01-0.112.751.23.2
SNOOPDROPBOXHANANS20232980254267220.04200.042.582.061.232.772.42.1
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132274-168-462-26-0.03-23-0.030.01-0.50.32.711.50.9
SOLIDARITYPOWERSTARDELUXE20233374100714061070.18520.020.58-0.020.412.781.43.8
27968SOLOMONDOORMANLAVANGUARD20131995-813-1077-52-0.03-330.012.090.790.283.012-3.9
40988SOMEONE-REDRANGER-REDMOOVIN *RC20222614-32-186-15-0.03-8-0.011.981.581.462.692.12.8
44524SONNY RED PRANGER-REDYODA-P *RC20212790192317-5-0.071000.741.2712.811.73.8
SPACEX-PCOCKPITBIGHIT P2020290141110520.2110.040.71.570.092.951.91.4
SPELL VREDCONSTANTLY REDHOLYSMOKES202432705841100710.09540.071.181.44-0.122.7911.5
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO20142028-410-162-54-0.18-33-0.11-0.140.06-0.213.051.2-0.7
33617SPIRITTOPNOTCHDUKE2018288329891135-0.0126-0.010.640.52-0.212.81.61.4
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT2017274019581519-0.05340.03-0.57-0.73-1.562.781.51.3
SQUADRON-PPOWERBALL-PSUPERSIRE20152426-12567-3-0.02140.04-0.25-0.33-0.943.181.3-2.2
33616STANDPOINTTOPNOTCHDUKE20182794265724330.01260.010.490.73-0.622.831.70.9
STARLIGHTFLASHLIGHTLEGACY20202956551211520.16180.040.170.91-1.242.721.23.6
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE20152417125-559-220-150.01-0.95-0.55-0.682.811.22
44525SUGARBOYCOGNACPARFECT20233153537535700.18320.051.281.060.732.791.52.2
SUGARBUSHHOWITZERMONTEVERDI202433547981010750.12550.080.991.090.32.841.13.6
SUGARHILLPHOENIXJALAPENO202332066105851030.29410.081.271.10.572.921.60.7
SUNDAYHAYKGAMEDAY202233248499811020.23580.090.76-0.130.572.691.52.6
SUPERFREAKFARGOSHEEPSTER2025359310489471310.34600.111.211.130.622.721.64.1
SUPERTYPE *RCRANGER-REDMOOVIN *RC20222557-169-668-10.1-110.042.571.651.472.782.20.4
26560SUPREMACYSUPERSIRESNOWMAN20132365-129478-0.1123-0.03-0.35-0.380.083.031.5-2.1
SUPREME-PHIGHJUMPDUKE20202781280556640.15370.070.50.73-0.7631.3-2.6
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT20162505968354-0.1118-0.03-0.27-0.550.062.991.6-0.1
46849SWIFTYGARFIELDGRAZIANO20243332770969830.16480.061.110.940.552.831.53.1
42270TAHOE *RCRANGER-REDZAZZLE20223116464320520.15280.071.731.481.282.751.42.7
42984TANYKFROST BITECONWAY20223107635132800.28350.120.260.47-0.222.991.52.2
TARMACBAROLO SGDOC20212709-19-80310.1350.032.681.570.852.861.8-0.5
TARZANLUGNUTDELTA-LAMBDA20222869290684360.03250.011.380.890.842.861.61.2
34412TEADETOPNOTCHMODESTY20182722190-117-7-0.01110.060.10.45-0.452.9313.2
THADDEUSSHEEPSTEROUTCOME20233413892904920.2600.110.560.480.312.791.34
THORINSUNDANCEFROST BITE20243065664-212700.3170.090.590.95-0.582.781.53.1
THRILLEREARLYBIRDZAZZLE20223229772216830.28320.090.080.570.233.10.93.4
THRIVEJALAPENOHEROIC20223122818234910.31400.12-0.360.05-0.772.720.92.6
THUMPINGHIPSTERFROST BITE20243282799824620.1500.080.430.79-0.362.541.24.2
TIDEWATEROVERDOMOTIVATED20223060564-233690.3230.120.110.8-0.622.681.41.8
TIMBERWOLFTIMBERLAKEREASON20192992513111231-0.053600.120.98-0.472.841.42.3
TIMECHANGEHIGHJUMPPURSUIT20203023494699640.13430.071.111.030.093.011.50.4
44130TIMECRUNCHANTONOVMATCHPOINT20223211696666550.1430.080.260.47-0.082.981.23.7
TIMEOUTPEREGRINEDZUNDA202333858747141130.31510.11.090.62-0.862.91.72.1
TITANIUMFORWARDGAMEDAY202333289597261030.27480.090.470.46-0.482.751.43.1
TOFINOTRIBUTEMATCHPOINT20223153616242540.17320.090.170.86-0.52.681.24.2
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182713195-47000.08-40.040.240.77-0.332.871.23.8
TOPCHRONOOUTLASTYODER2017278534569430.1570.020.180.060.292.791.51.5
32909TOPDOGGRANITEMONTROSS2017258633-3890.0420.010.20.330.733.181.3-0.3
45638TORCHLIGHTSHEEPSTERGAMEDAY2023351794611021250.29630.11.51.180.482.881.83
TOTALGAMEDAYZAZZLE20213223711403870.26520.151.141.110.162.821.21.5
TRIGGERPOINTSUNDANCEFROST BITE20243006525-122370.16170.080.440.45-0.712.891.14.1
TRINITYHANSELFROST BITE20243084659144630.22230.070.170.82-0.212.950.82.4
TRISTANGRAZIANOLIONEL20212999575680760.18360.05-0.42-0.67-0.642.851.61.5
TROPHYSUNDANCEFROST BITE20243018544-390400.22130.10.180.43-0.612.851.24.2
TROUBLEFREEHANSELFROST BITE2024310769767700.25310.11-0.050.51-0.722.9112.2
TROY *RCRANGER-REDZAZZLE20223148529194600.2340.11.491.580.532.711.22.9
TRUFFLEHIPSTERFROST BITE20243152573215390.11420.130.10.44-0.082.810.83.9
TRUMANGRAZIANOMOONSHINER20223242752585740.19380.070.950.62-0.122.610.93.2
33929TUCUMCARIFORTUNESILVER20172704246133390.1350-0.270.24-1.152.831.61.4
TUXEDOSUNDANCEFROST BITE20243005542-315280.16160.10.110.56-1.032.80.94
TWISTERMAGNIFIQUEZAZZLE2022315068414860.32360.1300.33-0.432.811.42.7
TWIXJANGLEZAZZLE20223175805418720.2230.03-0.130.560.052.871.25
UNICORNSPRINGTANGO2015251376-783-140.07-50.08-1.02-0.32-0.342.771.61.7
UNLEASH-PPLOGICCONWAY20232951373379500.13250.051.711.070.592.861.50.9
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152631156107130.03200.06-0.030.16-0.663.041.2-0.8
UPSTAIRSBAYONETMUNITION201525497778820-0.0519-0.030.53-0.21-0.033.182.2-0.4
VACATIONTHORSONCAPTAIN20233316111912401280.28580.06-0.77-0.35-1.9131.23.3
VANCOUVERJALAPENOPLINKO20223143670415900.27470.120.050.2-0.572.821.40.7
44735VANGELOPERKYFANTISMO20233256818-91840.33300.130.330.790.052.611.34.3
VANGOGHESPNCRIMSON20212874396136630.22190.050.120.05-0.342.91.71.7
VANGUARDZAZZLECRIMSON2020302959168750.27240.080.430.32-0.032.851.22.3
41939VAULTERMAGNIFIQUEPLINKO20213081596422740.21450.12-0.44-0.6-0.562.671.42.9
VERACRUZSUNDANCEFANTISMO20243022770-196680.29140.080.080.28-0.62.730.84.8
VESTIBULESHEEPSTEROVERDO202333148335941030.29440.090.390.50.22.891.83.1
44265VETERANOVIVIFYMIGEL2024305248572326-0.01350.040.230.510.242.541.54.4
VIBESHOLYSMOKESPLINKO20223078542817440.04360.030.170.77-0.032.811.22.7
VIBRATOTRISTANFANTISMO20233221889991940.19450.05-0.06-0.39-0.32.71.23.5
VICEVERSAZAZZLECRIMSON20203020598562650.16290.040.2-0.32-0.132.950.92.7
VICTORYZOARALLIGATOR20232663-5958170.06130.042.220.881.273.231.7-1
VIGOROSOMONTBLANCCRIMSON2020308880411571040.2460.03-0.56-0.34-0.232.671.21.5
VIJAYMOLINECRIMSON2021314379414741030.1541-0.030.20.38-0.342.851.42
VINCENZOPERKYPOWERBUCK20233338909782810.18360.040.040.48-0.092.621.46.1
39212VINTAGEHIGHJUMPCRIMSON20202983604482900.26310.060.670.26-0.232.921.3-0.2
VIOLINACHIEVEGAMEDAY20233303746708790.18400.061.341.9-0.32.691.73.2
VIP?RE-PPCOBRA-P *RCLUSTER-P20222936407314810.26290.071.230.740.812.962-0.6
VISIONNAIRFROST BITEGAMEDAY20233144657599810.21440.090.330.49-0.842.881.31.5
43353VIVIDMOLINECRIMSON202131677907161010.26410.060.160.04-0.262.81.52.7
42217VIVIFYROYALFLUSHPLINKO20213111434107480.16280.090.860.930.12.521.53.2
VLOGMOLINECRIMSON2021314379414741030.1541-0.030.20.37-0.342.851.42
VOLCANOZAZZLECRIMSON2020295846651560.2160.050.730.480.252.831.42.8
VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162525631101-2-0.1710-0.10.58-0.090.283.041.20.5
VOLUMESHEEPSTEROVERDO2023325990410641070.23500.06-0.1-0.19-0.62.921.42.8
WAGONTARMACDELTA-LAMBDA20232665-717346-0.0911-0.052.781.641.462.881.8-0.7
WATCHMANSHEEPSTERGAMEDAY20233534114110961390.34600.090.90.45-0.022.861.43.7
WATERMARKZAZZLETIMBERLAKE20213122707746620.12400.06-0.060.68-0.272.831.42.5
WESTFIELDHOLYSMOKESZAZZLE20223020508675700.16330.041.111.28-0.412.721.30.4
43203WHISKYRYEHOLYSMOKESMOONSHINER20223159561617560.11470.11.281.36-0.012.831.11.4
41078WHISPER REDRANGER-REDDATELINE20223035427302490.14290.071.571.10.992.851.62
WHITECLAWENTITYACHIEVER20192902548-102770.31180.080.160.030.482.921.21.2
WILDRIDEDRIVEZAZZLE20223147808784860.2300.020.230.34-0.822.881.32.8
WINDFIELD *RCRANGER-REDSHIMMER*RC2022301135767822-0.02270.021.611.21.542.711.73.4
WINDSOR-PPHANX-PUPSWING20242911341492240.01270.041.791.350.562.831.71.7
WINSOMEMOONRISEBIG AL20213084784533830.23380.080.190.09-0.42.91.32.5
WITNESS-PP *RCREGISTER-PALTUVE *RC20212766321234170.03190.040.450.12-0.012.931.12.5
WOLFGANGZAZZLEMILESTONE2021321878290730.26370.130.20.19-0.672.813.3
YAHOO-PMONUMENT-PYODA20203054606383750.22290.060.690.620.632.911.41.6
YESDEARHOLYSMOKESYIS202230906181166700.08440.020.270.48-0.772.7511.8
YOSEFOUTREACHCAPTAIN20233098525682660.14340.041.020.80.752.821.42.4
45148ZACHARYBULLSEYEDELTA-LAMBDA20242435-336-361-20-0.02-17-0.022.921.971.232.971.6-0.8
ZAGERZOARRANGER-RED20232984377-163550.24150.081.521.160.792.991.31.9
44526ZARD *RCRANGER-REDCOCKPIT20223103461845460.04370.032.041.231.542.692.42.7
ZARNET REDHICCUP-REDPARFECT20233059407196470.15210.051.921.430.942.781.63.1
ZIRCON-PA2P2-PPZIPPER-P20212732103-297390.2-30.031.51.680.453.011.9-0.1
ZOARING P *RCBEDROCK-PPMARK *RC202129695201001580.06370.020.570.81-0.572.951.41.6
39388ZOLTONEINSTEINHOUSE20203122389551750.19330.061.711.69-0.042.871.81.1
40002ZUMBAHIGHJUMPPURSUIT202030475211266920.14500.031.570.460.133.131.6-2
ZYDECOSHEEPSTERRAPTORS202433899589451050.24550.090.590.660.462.821.53.6
Kattintson a logókra