Október 28. Simon névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Kattintson a logókra

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

10 évvel az Immunity+ brand bevezetése után új index formát öltve, számszerű megjelenéssel, ordinális skálán megjelenítve újul meg az
Immunity+ brand. A Semex kizárólagos forgalmazásában elérhető Immunity+ nem csak megjelenésében, de a becslés módjában is történt
változás. Az eddig ismert Immunity+ brand 65%-35% súlyozással tartalmazta az antitestes (AMIR) és sejtes immunválasz (CMIR) összetevőit,
mely most kiegészül a CDCB, a Lactanet és a Zoetis adatbázisából elérhető betegségjellemzők kompozit értékeivel:

Az optimális Immunitás Index mellett új értékmérőként találkozhatunk a Borjak Immunitás mutatójával, mely az alábbi tulajdonságok súlyozásával lett kialakítva:


A módosított Immunitás mutatók 100-as átlaggal és 5 szórásértékkel szerepelnek, így az egyedi lapokon ezek az indexek 85 és 115 közötti értékeket mutatnak. Azon bikák kapnak Immunity+ brandet, melyek Immunitás Indexe 105, vagy e feletti, illetve Borjú Immunitás Indexe legalább 100. A bázist a 2013-2017 között született bikák adják, a bázisváltás az amerikai értékelési rendszerhez hasonlóan 5 évente lesz esedékes (legközelebb 2025-ban). Ebből kifolyólag értékelésenként változhat egy-egy bika Immunity+ kategóriába sorolása.


Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
35881DAVISCUPROBERTFRAZZLED2019
35961MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE2019
28969ASTRALTANGOMOGUL20141102440.04430.061.571.943.33-2.70.830.361465
2022/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
AINSWORTHBLAKELYRANGER-RED20243170599-16620.24150.061.851.40.572.691.74.5
ANIMATION *RCRANGER-REDROZUME202227981683101308-0.011.771.621.812.791.52
APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152429-267-1050-130.12-240.041.51.721.62.81.8-0.1
APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526111118500-0.1313-0.050.25-0.150.142.771.21.1
ARAGONPOWERSTARPLINKO20233352839770780.17540.110.60.3-0.132.8514.1
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142607113-221130.0810.030.08-0.69-0.162.761.21.5
44593ARTUROLONESTARRANGER-RED20232983324117450.15200.062.081.621.042.891.62.1
45355AUBURN-REDCLEVER*RCRANGER-RED20232982359482270.03280.051.581.331.112.871.42.4
AUROCH *RCBLAKELYRANGER-RED20232980270157360.11130.032.262.220.892.711.72.1
AZERTYZAZZLEACHIEVER20202961582-170610.26160.080.010.340.322.951.12
AZKABANJANGLEACURA20223089825313560.16250.06-0.930.02-0.262.850.95.7
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162889363696400.04400.060.31-0.530.912.81.4-0.5
BACKGROUND *RCRANGER-REDASHBY20212909210103340.11140.042.581.561.572.711.71.8
BARLOTBAROLO SGTROPIC20212656-97-574180.1610.082.121.220.532.721.5-0.6
BAZZARALLIGATORASHBY20212644-53-15860.05-10.022.151.541.542.831.6-0.4
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS20162761238457-23-0.1612-0.010.220.9-0.032.871.33.4
BERKLEYAMBROSE *RCPARFECT20232980263546420.07250.032.221.51.522.831.51.4
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152388-142-489-90.04-30.050.870.280.272.941.5-0.5
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER20182946286-277500.24140.091.031.49-0.252.761.61
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152643210-1095430.35-230.050.90.830.072.91.61.2
BOOTLEGGERPOWERSTARPARFECT20233305739643770.19440.091.330.820.742.792.13
BOWLINGMONTEREYCASHCOIN20162217-379-429-45-0.11-18-0.021.10.97-0.473.031.8-0.1
BRIGHTNEONRUBBLEDELTA-LAMBDA20232949363136210.06160.041.271.010.822.781.23.6
BRUNSWICKMAESTROJARED2020289445594210.06210.07-0.340.4-1.012.761.13.4
CALEBRAHANSELMOOKIE2024316276620930.35290.110.170.79-0.542.841.62.3
34860CALTHROPTOPNOTCHSPARK2018276217939-9-0.04150.050.970.94-0.062.691.13.6
27706CAPITAL GAINMCCUTCHENOBSERVER20132264-3578756-0.112-0.11.080.03-0.3931.9-4.9
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152370-100-882-10.14-240.020.620.570.073.011.3-0.6
45189CAYUGAPERKYPARFECT202332987601123850.14460.031.231.090.222.761.23.2
26406CELEBRATEMAN-O-MANBOLIVER20102141-323-485-48-0.11-150-0.55-0.27-0.332.761.10.8
CENTAURBELLINI *RCCONWAY20233043396-145500.21250.111.371.170.942.711.52
CHANDLERFROST BITEZAZZLE20223023623322750.23340.090.020.19-0.742.891.20.9
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192874314-124300.13120.060.680.321.032.761.52.1
40931CHRONICLEEINSTEINFRAZZLED20203110577159690.24210.061.161.670.312.681.53.2
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201830693911459730.05500.011.291.010.062.861.70.6
40003CLAROPARFECTCLARITY2020274953228905-0.010.871.291.012.981.71.9
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152384-335-112-19-0.05-401.671.320.5131.4-2.3
CLAYBOSAFUTURE202130817011423690.0439-0.030.861.19-0.082.841.62.2
41328COGNACCOCKPITMARIUS20203009493956600.08350.010.781.09-0.522.741.61.7
COLOSSALGRAZIANORENEGADE20223199654-223910.38240.121.340.791.182.751.41.7
COLUMBOHANSELFROST BITE202431758282820.31250.090.020.81-0.292.731.13.2
CONNORHOLYSMOKESMOONSHINER20223102431815490.06380.041.221.30.492.471.41.9
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142339-119-807-240.04-130.05-0.7-0.27-0.492.81.31.3
CREEDHIKEGAMEDAY20233157880462920.27290.050.260.51-0.62.820.92.9
31297DALLASHANG-TIMEKINGBOY20162734108-35220.0930.021.721.83-0.12.711.30.7
DANTERIDGELINEACHIEVER20202824346-48590.23160.070.640.47-0.232.811.60.5
35881DAVISCUPROBERTFRAZZLED20193046545807440.04380.040.910.51.042.851.12.7
43199DAWNINGHOLYSMOKESPARFECT2022299928356480.17230.081.411.610.792.731.31
DINABEASTPAZZLEGAMEDAY20233159539406750.22320.072.091.731.082.821.41.3
DISRUPTORHOLYSMOKESZAZZLE202231897541138790.12510.050.780.64-0.062.751.51.8
33442DOCTORSUPERHERODELTA201727413223311501200.240.45-0.062.821.62.1
DRIVEMENUTSACHIEVERAYSHEN20233252762591950.26440.090.630.26-0.382.661.42.5
DULCEPROACTIVEPORTER202432598041488780.064900.910.82-0.172.771.13.1
41944DUTTONGAMEDAYPLINKO2021320484911431090.22490.040.32-0.02-0.382.731.31.8
45356EFFECTIVEDOMINANCERAYSHEN202333309571316910.13550.040.220.2-0.332.851.43.4
34736EINSTEINTOPNOTCHDUKE20183203584777730.15420.060.611.15-0.572.711.43.3
42216ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20203065543184670.22320.1-0.080.4-0.262.671.23.3
ELEMENT-PEASTONGRAZIANO20243164733307630.19300.070.250.550.372.751.13.7
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192864396168813-0.240-0.050.561.3-1.532.9412.5
41493ELLIOT *RCTRIBUTEEINSTEIN20223111463825400.02410.051.111.6802.711.63.6
EMERONUMERO UNOROBUST20122303-253-356-80.03-70.020.33-0.57-0.412.871.6-0.1
ENCRYPT-PPSPITZER-PMONTBLANC20222996614410760.22230.040.530.77-0.222.991.32.1
EQUILIBRIUM P *RCRANGER-REDHOTSPOT20212932307361240.03210.030.910.770.532.751.62.9
ESCALEROOVERDOGAMEDAY20223008576564630.15250.0211.14-0.022.741.21.3
ESTEEMSUPERSHOTNUMERO UNO20152412-38716-7-0.1416-0.03-0.43-0.94-0.423.111.8-0.9
41946EVENTEINSTEINMARIUS202032857871236830.12500.030.250.38-0.512.581.33.8
EWANJEDISUPERSHOT201625285415-19-0.07100.04-0.250.14-0.692.931.42.2
EXPEDITIVEPLINKOFASTBALL20212910757758880.21330.03-1.42-1.2-1.032.990.91
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192769469-1101470.37-40.13-0.14-0.060.682.831.32.5
EXPERTPURSUITREASON2019303043964123-0.01320.041.061.221.192.81.62.5
EXPLOREREASTONGAMEDAY202332178421277730.07460.020.360.38-0.162.711.33.6
EZEKIELESPNRIVETING2021290143755530.19130.041.11.510.892.832.11.5
23728FACEBOOKMAN-O-MANAIRRAID20102277-275-83160.07-10.01-0.13-1.29-1.313.141.4-3.5
44434FAITHFULENCLAVEPARSLY202333297981027860.16540.070.810.920.062.830.93.3
44895FARGOPERKYPARFECT20233367800557920.26380.071.311.470.582.652.64
FASTLANEFASTBALLSKYWALKER20203116762566760.2320.050.080.27-0.382.740.93
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL2015240681-34410.06-27-0.06-0.080.39-0.232.791.11.3
46366FICTIONPHOENIXMAGNUM20243253601965810.15460.051.451.60.712.941.31.7
FINNEGANSUNDANCEPARSLY20243101685-150540.23200.10.550.86-0.192.761.24.7
39374FLOATTROPICTOPNOTCH20202883108-294180.12180.111.581.760.792.851.40.9
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192892213190220.05170.041.791.490.312.891.70.7
FOUNDATIONGRAZIANOLEGACY20213073794189940.33300.09-0.130.02-0.372.661.42.4
31583FREEDOMMODESTYBALISTO20162717234108712-0.1226-0.04-0.050.220.233.0910.6
FRISCOFASCINATORYODER2018274740148550.2190.07-0.010.08-0.8531.5-0.6
28974GALAPAGOSDEDUCTIVEMOGUL2014249821-178-60.01-9-0.010.140.15-0.282.931.50.9
GALLUPTOPNOTCHMODESTY20182670130-816-20.12-20.10.541.040.183.021.12.4
GILBERTOGUARANTEEJEDI2017278537189521-0.0627-0.01-0.2-0.12-1.412.81.12
41056GREYCUPZAZZLECRIMSON20203032773-132770.31300.13-0.89-1.06-0.622.761.43
GRIMMGRAZIANOLIONEL20212965566-422660.32200.13-0.67-0.27-0.772.71.42.2
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152440-61508-5-0.13-0.050.50.240.132.941.5-0.3
30254GUARANTEEBOASTFULTANGO20162837444-26160.06180.07-0.71-0.52-1.722.511.23.1
HACKSAWHIKEPARFECT20233194653353910.29340.080.980.97-0.062.911.72.1
44436HADLEYPATTERNGAMEDAY202233388059841050.24510.070.911.220.042.941.51.9
HANAPEROVERDOSPARTACUS20222912316-203420.1990.061.771.470.712.891.10.7
45358HANDCRAFT REDPUNCH *RCOVERDO20243016352392500.13260.051.571.050.332.71.52.2
42982HANSELOVERDOGAMEDAY20222973619-290690.31150.090.230.55-0.192.8812
HARMONICAHIKEZEMINI20233194875523850.24380.080.260.31-0.52.80.83.5
43206HARMONIOUSBOSALEGACY202131926251026680.09360.011.461.29-0.52.891.53.1
HARQUEGARFIELDGAMEDAY20233349657867860.18460.061.831.870.692.882.12.4
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152307-175-359-90.02-1200.870.42-0.582.881.5-1.2
43890HAZZARDHOLYSMOKESCONWAY20223064468452670.18360.080.740.940.022.761.40.6
HEADLINEOVERDOBIG AL20223039611-431690.34130.10.371.05-0.272.610.82.7
HEARTMAKERHARMONIOUSPARFECT202332575391005590.06370.012.31.771.252.841.12.9
46697HECTORHANSELMAGNUM20243174791694980.26390.060.810.80.112.831.21.7
HELMETRIDGELINEREASON20202828141424-16-0.13230.031.030.62-0.732.711.43.2
30195HELPMONTEREYMODENA20162631-11-236-10.0350.051.330.480.762.921.5-0.5
HI-FIRESUNDANCEHAYK20243186648-27630.24180.071.481.04-0.022.741.14.4
42985HICCUP-REDRANGER-REDMARK *RC20212969396394230.036-0.031.641.451.272.711.54.4
HIKEHOMEHIKEDELUXE202333049221014840.15470.050.530.54-0.422.81.54.5
43479HIPSTERHOLYSMOKESBIG AL20223150633-5500.19310.120.370.580.052.514.8
HISTANDARDSWHEELHOUSEMAXIMUS20213106678153261-0.015000.40.15-0.392.91.32.3
33290HITECHFORTUNEJEDI2017276519890222-0.0622-0.03-0.330.31-1.572.7812
HOBNOBGARFIELDGAMEDAY202333356801505650.01510.011.511.66-0.332.821.83.3
HOLOGRAMANDRIFIGARO2024338288810301110.25380.021.030.960.592.8912.7
HOMEGROWNKEVLOWBIG AL202232848813361020.33430.12-0.020.13-0.892.641.13.4
45863HOMERHIKEGAMEDAY20233073805373670.19150.010.51.40.012.81.44.2
HOMESTEADMAESTROREASON202029023812519-0.01220.050.380.49-0.242.631.22.5
HOPSBLAKELYFANECA2023311252650650.24220.081.631.030.252.571.63.1
HOROSCOPEHEROICACHIEVER20192917637935730.1323-0.03-0.38-0.2-0.052.91.41.9
44731HORSEMINTPERKYFROST BITE20233231718594760.19430.090.550.54-0.212.761.43.3
HUFFLEPUFF-REDWHYA-P-REDCONWAY20222943382812380.0216-0.041.631.290.692.741.52.5
HYPERLINKPADAWANJEDI20182854227135011-0.164300.58-0.04-0.362.881.61.2
ICARUSMODESTYMOGUL20162611219-540310.21-40.050.170.560.632.841.41.7
INTERNETEINSTEINPROPHECY202032606891157890.15570.070.450.28-0.832.891.52.1
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK2015242229756-19-0.19-4-0.11-0.52-0.11-0.12.881.12.4
45862JIPSONPERKYPAYLOAD20233232682861900.2440.061.21.13-0.192.771.62
JUNCTIONPOWERSTAREXTRA20233236740433810.24420.10.880.20.712.921.33.4
KALAHARI *RCRANGER-REDDELTA-LAMBDA20222907282389200.01160.011.551.612.71.73.3
KAMIKAZENETWORKDELTA-LAMBDA2022292645897922-0.0728-0.010.91.202.731.73
KAYAKFABULOUSDETOUR2018276413560340.12130.041.151.650.212.821.40.4
41945KELOLUGNUTDELTA-LAMBDA2022282931790418-0.0724-0.020.871.310.222.731.92.4
KENZOANAHITALARSON20242916288292310.077-0.011.571.640.782.731.72.8
35853KEYSTONEDETOURSUPERSHOT20162617176727-0.08290.030.420.46-0.3431.1-1.2
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT20162754227101029-0.0528-0.020.520.320.252.911.20.7
LAMORREY *RCRANGER-REDIMPRESSION2022268397-40880.150.071.410.681.662.781.91.5
LANCELOT *RCZIRCON-PRANGER-RED20232903355-368260.1640.061.361.851.172.821.42.4
44431LARIZIODROPBOXPARFECT20233069261458450.1320.062.921.781.832.7620.2
LATERALHANSELHOLYSMOKES20243098704616740.18330.050.420.60.452.761.22.6
42986LATESHOW *RCRANGER-REDHIGHJUMP2022299537741350.13250.091.41.011.132.691.52.4
LEAP YEARMONTEREYDOORMAN20162190-539-1140-140.13-210.061.890.30.643.051.8-3.9
35566LENNYTOPNOTCHRUBICON20182742220-646450.28110.130.33-0.39-0.882.781.51.5
LIBRETTO P *RCRANGER-REDSPEEDUP-P20222604-107-39-19-0.07001.721.390.812.91.90.6
LIKEWISEKALAHARI *RCRANGER-RED20233042414204380.11220.061.941.661.382.711.93.4
45865LINEBACKEROVERDOSHELDON20223102600763690.14270.010.990.870.442.821.41.9
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122283-285-744-260.02-200.020.951.620.752.911.7-1.6
LINUSHAYWARDCAPTAIN20243445105715791040.14580.02-0.060.98-1.342.81.34.2
LINWOODKALAHARI *RCLUGNUT2024302346096510.18210.071.451.410.662.761.62.5
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN20132309-312236-25-0.13-7-0.060.630.210.42.862-1.5
LOCHNESSFROST BITECONWAY20223001543825590.09360.03-0.040.29-0.242.951.21.6
LOVESTORYANAHITADESTINATION20242601-15338180.02-1-0.051.60.81.512.981.4-0.6
LUDWIGRIVERDANCE *RCMONTEVERDI20243120593631630.14260.021.251.530.312.780.82.6
LUXUORACTIONMANPARFECT20222609-93386-11-0.15-0.031.830.961.462.831.9-0.2
45640LYRICSPERKYAHEAD20233350790711980.25460.081.511.34-0.422.571.63.3
MACKINACZAZZLEROADY2021304966458700.26280.1-0.020.15-0.272.751.42.5
MAGICEINSTEINROLAN20203181560789570.09400.050.911.420.452.741.63
39011MAHOMESELDORADOMILKTIME20192967344203280.07210.050.521.41-0.282.70.92.8
MAINFRAMEMCCUTCHENMAN-O-MAN20132103-414-432-36-0.07-17-0.010.560.22-0.552.991.6-2.8
MALLARDOVERDOHELIX20222980497-22690.27260.10.420.34-0.122.981.30.8
MANGOZARD *RCMONTEVERDI20243221566728720.15380.051.861.410.482.71.61.9
MANKINDACHIEVEGAMEDAY20233225861945850.17460.060.140.53-1.12.71.23.3
MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152554-162362-21-0.136-0.020.660.39-0.022.881.30.6
41006MARASCHINOZAZZLEROADY20213054767-10850.32250.1-0.06-0.26-0.072.941.32.2
44591MARMALADE *RCRANGER-REDCONWAY20232986348287440.12230.051.530.911.222.791.92.3
MCDAVID *RCRANGER-REDDELTA-LAMBDA20222899368390200.01220.031.641.171.552.681.42.8
41076MCRANGER *RCRANGER-REDRIVETING2022297849758330.12150.050.560.750.832.71.74.4
MEASURE-PZAZZLEDELSON P20212908405-126500.21200.090.840.6-0.612.871.50.9
MEEKHANSELWHEELHOUSE20243174752-37930.36320.130.670.540.012.861.31.9
46365MEEKOLIONELELON202332907971750930.075700.50.73-0.192.81.41.7
MENDELIANHOLYSMOKESZAZZLE20223126524433510.12400.10.361.250.032.571.32.5
MESSENGEROWENGREYCUP2024315173243840.31400.150.010.49-0.652.791.21.8
35883METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192737317-692300.23160.150.070.1-0.392.711.61.9
40995METCALFMAHOMESLIONEL20223137547831490.05420.050.731.220.052.871.42.7
MIKLOSMAHOMESLIONEL2021294339157340.12210.070.150.97-0.672.921.12.1
MILANOSIDEKICKALLIGATOR20182296-357-955-180.08-190.051.640.480.872.881.5-1.6
MILLBAYGAMEDAYCABOT20213259789977810.15500.070.950.89-0.52.91.32.7
MILLSTONEDYNASTYALLIGATOR20222690-1073149-0.011-0.032.341.91.642.781.6-0.8
41329MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY20203088587733410.04320.030.170.98-0.292.711.24.4
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20203034438496710.19350.070.140.73-0.542.871.61.5
MINDFUL-PHANSELREMOVER PP20243076644315880.28280.070.810.52-0.222.851.31.9
41419MISTERGAMEDAYCABOT20213285789977810.15500.071.290.91-0.082.91.32.7
MOGLYCOGNACZAZZLE20223170712857750.15370.030.550.6-0.312.711.23.1
43032MONTEGO *RCRANGER-REDALCOVE2022286519934250.0940.011.711.321.12.771.82.6
MONTREALZAZZLELAWSON20203179713576630.15480.110.210.27-0.162.751.22.8
MONUMENTALPOPROCKRANGER-RED2024297044482490.17110.031.671.140.492.761.62.3
MOVEOVEROVERDOMIAMI202230076051510.19210.080.620.54-0.092.80.82.4
45135MR DEEDSINDEEDPARFECT20233304821654880.23390.071.061.10.652.81.13
MURDOCHSHEEPSTERFROST BITE202434349575561220.37570.140.27-0.070.32.881.53.2
MYSPACEMOGULPLANET20122326702937-0.02-2-0.04-0.78-0.59-1.373.161.1-1.2
NAPOLIASCENDMOONSHINER20223098732478740.2320.060.430.020.12.750.92.9
NAVIGATORPERKYJALAPENO20233245759-1331030.41340.150.750.85-0.042.661.22.4
NORTHEASTHANSELJALAPENO2024311976294830.3310.110.20.75-0.12.731.12
OBERONOWENGAMEDAY20243250583379500.13470.131.221.330.562.691.32.8
35819ODOMETERCABOTOUTSIDERS2019282433428810-0.01200.04-0.310.540.422.821.13.2
43119PACIFICHOLYSMOKESMANHATTAN20223036397838380.01410.050.761.19-0.032.631.52.1
30895PADAWANJEDIENFORCER20162668-34645-38-0.24290.03-0.120.43-0.342.91.21.7
PAGEVIEWLAWSONYODA20193004586-78670.27280.120.330.030.052.981.42.4
42983PARBO *RCRANGER-REDDELTA-LAMBDA2021297136480115-0.0719-0.031.941.741.572.951.63
PARDELHIKEUPSIDE20233228860895770.15400.040.530.680.262.881.23.2
44739PECANPIEDOMINANCEJALAPENO202333859416041080.31560.130.450.4-0.052.891.33
PELLEGRINOOWENGAMEDAY20233114628158830.29480.160.310.52-0.12.7510.4
PENNEACHIEVECURFEW20233231884871990.23420.05-0.07-0.07-0.82.811.24.1
PERCY-REDPEYTO *RCROCKY-RED20233062553246600.19300.081.090.90.972.751.32.6
41941PERKYGAMEDAYZAZZLE2021324075235910.34300.111.051.09-0.132.681.63.5
PERSIMMONDOMINANCEJALAPENO202333979716951140.32580.130.330.18-0.382.930.92.9
PETERSONDOMINANCEHOLYSMOKES2023341610017461100.29620.140.40.33-0.212.91.32.9
PEVEL PACHIEVEEXTRA20233079547655540.1240.010.671.58-0.352.781.13.9
42646PEYTO *RCRANGER-REDZAZZLE20223160553445550.14330.071.450.90.82.641.53.5
35955PHENOMENONCRIMSONMARIUS20193068637103510.18260.09-0.39-0.02-0.322.711.24.3
PHILMOREBELLINI *RCFELLOWSHIP20243041537258610.19320.091.381.280.662.841.61.4
PHOTOBOOTHPURSUITYODA20193024571437470.11200.020.960.710.232.791.33.9
PICANTEWAR GEARJALAPENO20233206675559760.2460.10.980.960.232.851.72
PILAFMOONWALKERSOHOT20223032645274800.26290.08-0.250.45-0.282.831.11.7
31399PISTONJEDIBALISTO2016267412477724-0.0318-0.030.80.3-1.332.81.2-0.3
POLICEGERARDPLANET20102127-404-794-38-0.02-250-0.10.340.263.10.9-0.7
45864POLLUXPOWERSTAREXTRA20233220782475860.25410.090.630.280.362.891.23.2
POLYMERZAZZLEROBERT20213110585-430720.35270.160.710.430.553.021.21.5
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192939532163530.17350.11-0.140.16-0.612.881.41.6
35919PORSCHEDANTEGRANITE201931235501149530.023801.090.940.032.911.84.3
PORTALGUARANTEEMODESTY201727553184180-0.06150-0.160.21-0.342.881.23
POWERSTARWHEELHOUSEBIG AL202133719001034850.15550.080.830.220.312.731.54.3
PRECISIONGAMEDAYFASTBALL202132367161130890.15470.040.991.380.22.711.62.2
26426PRESIDENTNUMERO UNOMILLION20122331-104113-24-0.11-7-0.04-0.11-0.77-0.142.991.60.1
43204PRINGLE-REDRANGER-REDRUBELS RED20223069470468230.01200.021.611.611.582.681.34.8
PRISMEINSTEINACHIEVER20203021558705700.15380.060.110.51-12.881.51.8
PRONZE-REDPARBO *RCGAMEDAY2023305634393129-0.033101.941.861.192.991.32.3
PROTOCOLPURSUITROBSON20192885390-370430.22180.120.280.060.662.911.11.9
PURDYMETCALFGAMEDAY202432688231102950.18480.040.811.03-0.792.711.43
40929PUZZLERPARFECTLEGACY20212879349-581420.2680.110.490.950.982.771.63.5
35960PYLONRNRACHIEVER20192841468-247570.26130.08-0.01-0.16-0.12.71.32.5
QUEENSLANDHOTMAILACHIEVER20212913724641760.18230.01-0.420.26-0.122.831.33.3
QUEENSPARKZAZZLEACHIEVER20202981686565650.15220.010.020.210.092.680.92.7
QUOTEMAHOMESACHIEVER20212976563134549-0.0233-0.040.260.55-0.272.821.32.6
RAGEOVERDOPARFECT2022308546269600.22310.111.091.030.352.791.41.8
RAINMAKERJAGGEREINSTEIN20212871130-772240.2270.132.5720.882.831.61.9
35582RANGER-REDRUBELS REDSALVATORE RC20203014443166260.07140.031.611.291.842.671.64.5
REALDEALTRIBUTEZAZZLE20213230713-42830.32340.130.831.23-0.172.681.13.4
REBELDISRUPTORDUFFY20243233844616770.19400.070.220.550.772.751.33.7
46702REBELLIONPERKYFELLOWSHIP2023330879181910.33410.151.191.28-0.022.871.22.3
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC2019272431257920-0.0110-0.030.680.37-0.112.751.53
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC2019268427341910-0.036-0.030.290.061.082.71.12.8
RESOURCEEINSTEINACHIEVER20203102711168730.25250.070.130.440.12.831.23.9
RESURGENCE *RCRANGER-REDZAZZLE20223006427-15460.18220.091.461.111.122.831.52.1
RETROACTIVEFORWARDZAZZLE202332639111073730.1400.020.170.61-0.542.761.15.3
RETROFITFORWARDZAZZLE202332639111073730.1400.020.170.61-0.542.761.15.3
39128RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202938672294670.21210.04-0.08-0.040.082.781.53.9
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA20182814238750-3-0.1322-0.010.81.19-0.912.781.62.8
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA2018267914764417-0.0413-0.030.251-0.792.831.90.7
RIVERDANCE *RCRANGER-REDFORTNITE20222910289-22150.0680.031.461.731.022.651.13.6
35748ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192938414358650.19240.050.790.420.282.851.4-0.3
35747ROLETZZAREKFRAZZLED20193073578547490.1270.030.831.020.252.931.33.8
41075ROMANER *RCRANGER-REDEINSTEIN20223130477498520.12310.051.261.480.842.721.83.2
41326RUBBLECONWAYEINSTEIN20213103611-95600.24280.120.60.370.232.751.33.6
30251RUGBYMONTEREYSTERLING201526641005029-0.041701.070.09-0.022.911.70.4
SABADOPERKYJALAPENO20233267890-589830.42240.17-0.060.79-0.392.5715.5
41230SCOREBLUECHIPSKYWALKER20212941594-70660.26230.10.07-0.09-0.432.771.32.7
34597SHERPAPERSEUSSPRING201729003182478-0.01300.080.340.630.072.681.41.9
SHOREOWENJALAPENO20243181667-153690.29390.170.240.92-0.332.590.92.8
SHORELINEZAZZLESOLUTION20203016641613470.08290.03-0.020.51-0.042.861.13
SKITTLESHIKEMONTEVERDI202332669178951060.25460.060.250.34-0.532.681.12.9
SMOKING BILLHOLYSMOKESALPHABET20223033438387610.17290.061.321.49-0.032.81.21.1
SNOOPDROPBOXHANANS20232980254267220.04200.042.582.061.232.772.42.1
SOLIDARITYPOWERSTARDELUXE20233374100714061070.18520.020.58-0.020.412.781.43.8
40988SOMEONE-REDRANGER-REDMOOVIN *RC20222614-32-186-15-0.03-8-0.011.981.581.462.692.12.8
44524SONNY RED PRANGER-REDYODA-P *RC20212790192317-5-0.071000.741.2712.811.73.8
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO20142028-410-162-54-0.18-33-0.11-0.140.06-0.213.051.2-0.7
41233STEINBECKEINSTEINACHIEVER20203004580477630.16240.030.10.050.432.761.52.7
STOXXINDEXPADAWANMORAY201827972526348-0.07260.020.04-0.07-0.172.820.91.8
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE20152417125-559-220-150.01-0.95-0.55-0.682.811.22
44525SUGARBOYCOGNACPARFECT20233153537535700.18320.051.281.060.732.791.52.2
41234SUGARHIGHEINSTEINJUICY20203245656153859-0.02530.011.411.6-0.112.811.72.5
SUNDAYHAYKGAMEDAY202233248499811020.23580.090.76-0.130.572.691.52.6
SUPERFREAKFARGOSHEEPSTER2025359310489471310.34600.111.211.130.622.721.64.1
30252SYLVESTEROCTOBERFESTJABIR20152632-14375-14-0.115-0.030.710.240.862.681.43
42270TAHOE *RCRANGER-REDZAZZLE20223116464320520.15280.071.731.481.282.751.42.7
42984TANYKFROST BITECONWAY20223107635132800.28350.120.260.47-0.222.991.52.2
THORINSUNDANCEFROST BITE20243065664-212700.3170.090.590.95-0.582.781.53.1
THRIVEJALAPENOHEROIC20223122818234910.31400.12-0.360.05-0.772.720.92.6
THUMPINGHIPSTERFROST BITE20243282799824620.1500.080.430.79-0.362.541.24.2
TITANIUMFORWARDGAMEDAY202333289597261030.27480.090.470.46-0.482.751.43.1
TOFINOTRIBUTEMATCHPOINT20223153616242540.17320.090.170.86-0.52.681.24.2
TOPCHRONOOUTLASTYODER2017278534569430.1570.020.180.060.292.791.51.5
TOTALGAMEDAYZAZZLE20213223711403870.26520.151.141.110.162.821.21.5
TRAVELDEALCHALLENGERIMAX2018300542084470.16120.040.751.63-0.372.721.33.2
TRIGGERPOINTSUNDANCEFROST BITE20243006525-122370.16170.080.440.45-0.712.891.14.1
TRINITYHANSELFROST BITE20243084659144630.22230.070.170.82-0.212.950.82.4
TROPHYSUNDANCEFROST BITE20243018544-390400.22130.10.180.43-0.612.851.24.2
TROY *RCRANGER-REDZAZZLE20223148529194600.2340.11.491.580.532.711.22.9
TRUFFLEHIPSTERFROST BITE20243152573215390.11420.130.10.44-0.082.810.83.9
TRUMANGRAZIANOMOONSHINER20223242752585740.19380.070.950.62-0.122.610.93.2
TWIXJANGLEZAZZLE20223175805418720.2230.03-0.130.560.052.871.25
UNICORNSPRINGTANGO2015251376-783-140.07-50.08-1.02-0.32-0.342.771.61.7
44735VANGELOPERKYFANTISMO20233256818-91840.33300.130.330.790.052.611.34.3
VINCENZOPERKYPOWERBUCK20233338909782810.18360.040.040.48-0.092.621.46.1
VIOLINACHIEVEGAMEDAY20233303746708790.18400.061.341.9-0.32.691.73.2
VITALSIGNSSOHOTACHIEVER20192944504-457800.38100.1-0.3-0.08-0.062.570.81.5
VOLCANOZAZZLECRIMSON2020295846651560.2160.050.730.480.252.831.42.8
WATCHMANSHEEPSTERGAMEDAY20233534114110961390.34600.090.90.45-0.022.861.43.7
WATERMARKZAZZLETIMBERLAKE20213122707746620.12400.06-0.060.68-0.272.831.42.5
43203WHISKYRYEHOLYSMOKESMOONSHINER20223159561617560.11470.11.281.36-0.012.831.11.4
41078WHISPER REDRANGER-REDDATELINE20223035427302490.14290.071.571.10.992.851.62
WINDFIELD *RCRANGER-REDSHIMMER*RC2022301135767822-0.02270.021.611.21.542.711.73.4
WOLFGANGZAZZLEMILESTONE2021321878290730.26370.130.20.19-0.672.813.3
YOSEFOUTREACHCAPTAIN20233098525682660.14340.041.020.80.752.821.42.4
ZAGERZOARRANGER-RED20232984377-163550.24150.081.521.160.792.991.31.9
44526ZARD *RCRANGER-REDCOCKPIT20223103461845460.04370.032.041.231.542.692.42.7
ZARNET REDHICCUP-REDPARFECT20233059407196470.15210.051.921.430.942.781.63.1
ZYDECOSHEEPSTERRAPTORS202433899589451050.24550.090.590.660.462.821.53.6
Kattintson a logókra